Доброго вечора.дуже хочу розпрощатися з цією желізкою.партайгеноссе-підскажіть ціну.з якої почати прощання,з пов.
Доброго времени суток.Точную цену данной находки назвать трудно-очень редкая,но думаю 2000 гривен можно просить смело.
--дякую---просив 2000=дали на половину меньше--якраз пакую-----за ці роки на Райберті---моя вроді друга.із випливших.,-хоча й метал.як дзвін--та-не всё коту масленица.