Будні і побут копаря

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем Oprishok, 29 фев 2012.

  1. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Сообщения:
    15.067
    Адрес:
    Лісостеп
    А ти заховаєш десь у себе в схроні, і там взагалі ніхто бачити не буде. :p

    :smile_6:
     
    гринго80, casio, obuch59 и 3 другим нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 13 шт.)
      Новий тент (Oksford 115) Розмір:4 х 2.85 метри Також в наявності є інші розміри і кольори 1.4...
      1200 грн.
    2. Армійське покривало - утеплювач в спальний мішок ЗС Чехії Можна використовувати як зі спальником, т...
      450 грн.
    3. Спроектовано для професійних атлетів, щоб допомогти їм зберігати прохолоду під час інтенсивного трен...
      115 грн.
    4. Розмір 280/200 мм. Матеріал комбінований. Можна зменшити обьем застібнувши защіпки.
      245 грн.
    5. Нова оригінальна плащ-палатка( 1 намет) BUNDESWEHR Привезена з Німеччини 100% бавовна (просочений по...
      1125 грн.
  3. vincenzo

    vincenzo Leutnant

    Сообщения:
    1.172
    Адрес:
    Sardegna IT
    Я самий перший!, ну звісно після Дуче та Гуідо Бальдо!
     
    obuch59, slawuta5 и консерватор нравится это.
  4. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    5.993
    Добранік Шановні Копарі) Завтра важкий день

    [​IMG]
     
    гринго80, obuch59, buldozer1974 и 2 другим нравится это.
  5. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.198
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    таки точно треба сусіда закатувати! зараз за бортом +28 і ніякого поліпшення немає.
     
    гринго80, ArtBorsuk, obuch59 и 3 другим нравится это.
  6. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.198
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    ви на коп чи по бабам7 якщо на коп то викопайте мені багнет чи кинджал якийсь, можна шаблюку.отакоєот
     
    corbie, ArtBorsuk, Кіла2013 и 3 другим нравится это.
  7. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Сообщения:
    4.223
    Адрес:
    БАНДЕРШТАДТ
    obuch59, Tayfun_U и vincenzo нравится это.
  8. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.198
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    таке! я його красиво висуну з вікна горища, альбо почеплю на стіну буде воно прикрашати мені обійстя! отакоєот а ви кажете
     
    гринго80, obuch59, Allex761 и 2 другим нравится это.
  9. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Сообщения:
    4.223
    Адрес:
    БАНДЕРШТАДТ
    а шоб вам+%$%*£$¥£$%. весь речепт шпортили.їв тую повзавку-жуйка ква! та то ніц-мідії такі самі.
     
    obuch59, buldozer1974, Veter-59 и ещё 1-му нравится это.
  10. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Сообщения:
    4.223
    Адрес:
    БАНДЕРШТАДТ
    самісьте бандьора!ми просто дищ ждем,не трамвай))))))))))))))і Вам доброі ночі!
     
    obuch59, SOTNIC и Tayfun_U нравится это.
  11. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.198
    Адрес:
    від Сяну до Дону

    а ось Похабич хором керує
     
    vovc2301, obuch59, buldozer1974 и 4 другим нравится это.
  12. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Сообщения:
    15.067
    Адрес:
    Лісостеп
    Може, то засідання його загону? :)
     
    casio, obuch59, vincenzo и ещё 1-му нравится это.
  13. Скажений колгоспник

    Скажений колгоспник Hauptmann

    Сообщения:
    2.447
    Адрес:
    Україна
    Я взагалі то перший "Резерв" крикнув. Ще на минулій сторінці.:p
     
  14. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Сообщения:
    15.067
    Адрес:
    Лісостеп
    Каюсь, недодивився. :oops:

     
    гринго80, Кіла2013, obuch59 и 3 другим нравится это.
  15. Скажений колгоспник

    Скажений колгоспник Hauptmann

    Сообщения:
    2.447
    Адрес:
    Україна
  16. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Сообщения:
    15.067
    Адрес:
    Лісостеп
    А Ви чому не спите? :rolleyes:
     
  17. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.198
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    хріна вам обом.на усі вашу хтиву пику! бо мені потрібніше! а хто буде противитись цьому моєму рішенню той отримає канчуком
     
    obuch59 и vincenzo нравится это.
  18. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Сообщения:
    15.067
    Адрес:
    Лісостеп
    О, вискочив: :D

    324173_pilip-z-konopel_demotivators_to.jpg
     
    corbie, гринго80, casio и 7 другим нравится это.
  19. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.198
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    z yt dbcrfredfd? z nen ,ed/ nht` rjvecm pf gjhzlrjv ghblbdkznbcm
     
  20. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Сообщения:
    15.067
    Адрес:
    Лісостеп
    Але, перед тим як вискочив, схоже таки продегустував тих рослин. :eek::D

    Я спати, доброї ночі:

    [​IMG]
     
    Последнее редактирование: 26 июл 2015
  21. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.198
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    тьху холера! то я кажу що я тут за порядком приглядаю. щоб порядок був а не то шо січас. а щоб не сумно було то йодлі різні слухаю. отакоєот!
     
    vincenzo, vovc2301, Allex761 и ещё 1-му нравится это.
  22. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Сообщения:
    3.621
    Адрес:
    Łódż, Polska
    Доброго ранку шановні панство. Як і заповідали у мене +20, холодненький вітерець, похмуро - дощу не обіцяли. Зара собачку прогуляю та поїду на товкучку - мо щось й надибаю. А от вчора, з оказіїї дня янгола моєї дружини, зробив собі маленький презент:http://www.egun.de/market/item.php?id=5536306 - маю надію, що моя Аничка яйка мені не відкрутить:D!
     
  23. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    23.144
    Адрес:
    Bukovina
    Знаю один осередок сепаратизму и антилюдськой политики. [​IMG]
     
  24. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    23.144
    Адрес:
    Bukovina
    Всим доброго ранку.День маэ бути спекотним.Толян-пива хочешь?То приходь я виставлю.[​IMG]
     
  25. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    23.144
    Адрес:
    Bukovina
    Привитання дружини.Заздрю.Коли вже ми Эвропою станемо....:(
     
    casio и slawuta5 нравится это.
  26. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Сообщения:
    3.621
    Адрес:
    Łódż, Polska
    Дякую - як проснеться обов"язково перекажу Ваші привітання:beer:. А з заздрістю не поспішайте - геморою не бракує - це і перевірки поліції як зберігається зброя та у зв"язку із змінами у праві на протязі 5 років маю поміняти шафи, а нові коштують близько двох тисяч та важуть під сто кіло - коротше кажучи - гємор!;)
     
    vincenzo, SOTNIC, casio и 2 другим нравится это.