Будні і побут копаря

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем Oprishok, 29 фев 2012.

  1. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    5.993
    А тут хто:D

    [​IMG]
     
    vincenzo, volent2299 и Артания нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Представляємо вам тактичну кобуру для щиколотки, ідеальне рішення для прихованого носіння зброї. Ця...
      300 грн.
    2. Новый ремень. Карабины металлические. Есть петля-ремешок для подвеса на приклад Пересыл на покупател...
      190 грн.
    3. Копія Magpul MS4 Dual QD Мulti-Mission Sling System. Ремінь обладнаний двома швидкознімними антабк...
      640 грн.
    4. (в наличии 3 шт.)
      Многоразовая лента для маскировки оружия, фонарей и т. д. Клеится сама на себя, не требует дополните...
      50 грн.
    5. Кобура оперативна для АПС (Стечкин). Стан нової. Використовувалась рідко. В основному для зберігання...
      600 грн.
  3. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    23.144
    Адрес:
    Bukovina
  4. obuch59

    obuch59 General-major

    Сообщения:
    5.618
    Адрес:
    Кривой Рог Украина
    ага! я проти закатувати пана Касіо неможна! до кого ми тоді поїдемо кабанчікам ревізію робити?:D
     
    гринго80, vincenzo, Tayfun_U и 3 другим нравится это.
  5. obuch59

    obuch59 General-major

    Сообщения:
    5.618
    Адрес:
    Кривой Рог Украина
    casio, vincenzo, G-Class и 3 другим нравится это.
  6. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    5.993
    Задній план це матрос з мисливцем, їх ніколи не забуду:D
    А от чи про макаку цю з брязкальцями колись таке знімуть??
     
    slawuta5 нравится это.
  7. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.198
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    тю. та в тебеж в сусіда через паркан кабанюра підростає, до сусіда і підемо. а Касіо дуже треба закатувати бо завтра найспекотніший день за останні 80 років.
     
    Veter-59, slawuta5 и obuch59 нравится это.
  8. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.198
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    вітаю з підключенням інтернету!:beer:
     
    vincenzo, ASKOT1, Allex761 и 2 другим нравится это.
  9. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    23.144
    Адрес:
    Bukovina
    И вас с шаббатом![​IMG]
     
  10. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.198
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    я бачу реббе що ви не тілько поЕт про заєк, але і митець! звичайно не такий великий митець як я але все ж таки митець. з чим вас і вітаю
     
    ArtBorsuk, Veter-59 и руслан100 нравится это.
  11. Скажений колгоспник

    Скажений колгоспник Hauptmann

    Сообщения:
    2.447
    Адрес:
    Україна
    З параду в Бресті....
     
    volent2299 и Veter-59 нравится это.
  12. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Сообщения:
    15.067
    Адрес:
    Лісостеп
    У нас таки ні, не чув, щоб десь на території України був такий сохран. :(
    Параду, у класичному розумінні, не було. Було проходження військ урочистим маршем.
     
    vincenzo, ASKOT1, Кіла2013 и ещё 1-му нравится это.
  13. Скажений колгоспник

    Скажений колгоспник Hauptmann

    Сообщения:
    2.447
    Адрес:
    Україна
    Саме так, але ж на те дійство у Бресті прийнято говорити "парад".
     
    volent2299, Veter-59, obuch59 и ещё 1-му нравится это.
  14. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    5.993
    За весь коп я тільки один раз Ш-н викопав, то зігнив повністю, я живу на заході, чорнозем для заліза як кислота(((
     
    ArtBorsuk, G-Class, Veter-59 и 2 другим нравится это.
  15. obuch59

    obuch59 General-major

    Сообщения:
    5.618
    Адрес:
    Кривой Рог Украина
    vincenzo, G-Class, Veter-59 и 4 другим нравится это.
  16. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.198
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    вітаю ще одного з підключенням інтернету.
    ви де взагалі знаходитесь? чи не можна форум полистати та знайти купу інфи тут замість того щоб тягнути фігню з кацапопєдії.
    гаяваспитаю
     
    гринго80, vincenzo, obuch59 и 2 другим нравится это.
  17. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Сообщения:
    3.621
    Адрес:
    Łódż, Polska
    А в нас, а в нас завтра +20!!!
     
    vincenzo, SOTNIC, obuch59 и 2 другим нравится это.
  18. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Сообщения:
    15.067
    Адрес:
    Лісостеп
    Чернозем теж різний буває.
    Знаю місця, де залізяччя в труху. А в травні копав у іншому місці, то вкинув викопану залізяку в солярку, через два тижні дістав, а вона виявилася отака: :smile_6:

    upload_2015-7-25_20-29-10.png
     
    гринго80, casio, vincenzo и 5 другим нравится это.
  19. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    5.993
    То в вас чудеса якісь, в мене де не копну то боюся в руки брати щоб не розсипалося(( Є місця з чорноземом ще крутішим, там латунь в раковинах попадається.
     
    ArtBorsuk, obuch59 и руслан100 нравится это.
  20. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Сообщения:
    15.067
    Адрес:
    Лісостеп
    Поїдьте в Сухоліси на Київщині. Там все залізо трухляве повністю. Якось один хлопець знайшов там кілька німців, то навіть дрібні кістки не збереглися. Алюмінієвий жетон в руках розсипався.
    Хоча теж є певні ділянки, де все нормально.
     
    vincenzo, ArtBorsuk, obuch59 и 3 другим нравится это.
  21. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    5.993
    А, бо я думав що тільки в мене біда.....
     
    obuch59 нравится это.
  22. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.198
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    ану показуй повністью залізяку мені.
    от жеж куркуль знайшов щось і сидить мовчить, не каже.
     
    гринго80, vincenzo, ArtBorsuk и 2 другим нравится это.
  23. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    10.505
    Адрес:
    Украина
    гринго80, obuch59 и консерватор нравится это.
  24. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.198
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    скажу одне. у посадці залізо у поганому стані, поряд на межі між посадкою та полем стрічка мг тілько землю змити, як нова. а от латунь червоніє
     
    vincenzo, Кіла2013 и Allex761 нравится это.
  25. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    10.505
    Адрес:
    Украина
    Ти що ніколи ствола до МГ34 не бачив ?
     
    гринго80, obuch59 и Allex761 нравится это.
  26. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Сообщения:
    15.067
    Адрес:
    Лісостеп
    Людина написала, що то: "не чердак а коп в ящике!"

    Спробуй почитати відому тобі особисту переписку, до якої ти чомусь не заходиш. За 10 травня.
     
    ASKOT1 нравится это.