Затвор СВТ

Тема в разделе "Реставрація знахідок", создана пользователем Leo(LG), 15 июл 2015.

  1. Leo(LG)

    Leo(LG) Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    729
    Лоты
      на продаже:
    39
      проданные:
    1.329
    Сообщения:
    1.940
    Доброго дня
    Підскажіть як витягається лічина
    спочатку треба добре почистити?
    з повагою
     

    Изображения:

    IMG_3721.JPG
    IMG_3722.JPG
    IMG_3723.JPG
    IMG_3724.JPG
  2. Интересные лоты

    1. Марки поштові трофейні кацапські , у лоті все що на фото
      590 грн.
    2. сост.на фото
      180 грн.
    3. Открытка Генерал-фельдмаршал Карл фон Бюлов . Почтой не использовалась.
      500 грн.
    4. сост.на фото
      200 грн.
    5. сост.на фото
      150 грн.
  3. MrJonsson

    MrJonsson Feldwebel

    Сообщения:
    723
    Адрес:
    Донбасс
    Почистите электролизом, и если не ошибаюсь задняя часть личинки опускается в низ ,а потом вся личина вытаскивается в перед.
     
    Leo(LG) и 663 нравится это.
  4. Leo(LG)

    Leo(LG) Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    729
    Лоты
      на продаже:
    39
      проданные:
    1.329
    Сообщения:
    1.940
    Дякую
    почистив електролизом
    витягнув лічину
    ні не помилились!
    (((задняя часть личинки опускается в низ ,а потом вся личина вытаскивается в перед.)))
    лічина виявилась номерна
    зараз добавлю фото
     
  5. Leo(LG)

    Leo(LG) Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    729
    Лоты
      на продаже:
    39
      проданные:
    1.329
    Сообщения:
    1.940
    фото,а тепер як лічину розібрати? що куда, пружина всередині має бути?
    Дякую
     

    Изображения:

    IMG_3857.JPG
    IMG_3858.JPG
    IMG_3859.JPG
    IMG_3861.JPG
    IMG_3862.JPG
    IMG_3863.JPG
    IMG_3864.JPG
  6. MrJonsson

    MrJonsson Feldwebel

    Сообщения:
    723
    Адрес:
    Донбасс
    Да,внутри пружина,а с боку штифт который держит боек.
     
  7. Leo(LG)

    Leo(LG) Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    729
    Лоты
      на продаже:
    39
      проданные:
    1.329
    Сообщения:
    1.940
    бойок шевелиться
    потрібно вибити цей штифт,да?
    [​IMG]
     
  8. MrJonsson

    MrJonsson Feldwebel

    Сообщения:
    723
    Адрес:
    Донбасс
    Да вроде бы надо выбить,только в какую сторону не знаю.Самому эту процедуру не доводилось делать.
     
    Leo(LG) нравится это.
  9. Гоуст

    Гоуст Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Сообщения:
    769
    Адрес:
    14. Waffen-Grenadier-Division der SS «Galizien»
    Ось відео по розборці, подивіться там все зрозуміло :beer:
     
    000viki, tankis, 663 и ещё 1-му нравится это.
  10. Leo(LG)

    Leo(LG) Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    729
    Лоты
      на продаже:
    39
      проданные:
    1.329
    Сообщения:
    1.940
    Дякую за відео! пригодиться ще.
    свт.PNG
    розібрав лічину
    з зацепом грався минут 20,поки поняв
    IMG_3922.JPG
    тепер підчистити ржавчину осталось
     

    Изображения:

    IMG_3927.JPG
    tankis, dron7, Okrygenec1942 и 2 другим нравится это.
  11. dron7

    dron7 Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    141
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    283
    Сообщения:
    3.752
    Адрес:
    Украина
    Почистить кар щеткой ,и законсервировать преобразователем ржавчины и будет вам счастье