Затвор СВТ

Dieses Thema im Forum "Реставрація знахідок" wurde erstellt von Leo(LG), 15. Juli 2015.

  1. Leo(LG)

    Leo(LG) Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    729
    Лоты
      на продаже:
    39
      проданные:
    1.329
    Beiträge:
    1.940
    Доброго дня
    Підскажіть як витягається лічина
    спочатку треба добре почистити?
    з повагою
     

    Images:

    IMG_3721.JPG
    IMG_3722.JPG
    IMG_3723.JPG
    IMG_3724.JPG
  2. Интересные лоты

    1. 1200 грн.
    2. Копано в болоті.
      125 грн.
    3. Новий Виробник : bxc Kreiselgeräte GmbH Berlin, Germany.
      2600 грн.
    4. Стрічка на Максім стан по фото
      5600 грн.
    5. Ящик МГ з чорного кріпкого металу, містами є залишки фарби з прийомки металу Свищів нема
      800 грн.
  3. MrJonsson

    MrJonsson Feldwebel

    Beiträge:
    723
    Ort:
    Донбасс
    Почистите электролизом, и если не ошибаюсь задняя часть личинки опускается в низ ,а потом вся личина вытаскивается в перед.
     
    Leo(LG) und 663 gefällt das.
  4. Leo(LG)

    Leo(LG) Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    729
    Лоты
      на продаже:
    39
      проданные:
    1.329
    Beiträge:
    1.940
    Дякую
    почистив електролизом
    витягнув лічину
    ні не помилились!
    (((задняя часть личинки опускается в низ ,а потом вся личина вытаскивается в перед.)))
    лічина виявилась номерна
    зараз добавлю фото
     
  5. Leo(LG)

    Leo(LG) Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    729
    Лоты
      на продаже:
    39
      проданные:
    1.329
    Beiträge:
    1.940
    фото,а тепер як лічину розібрати? що куда, пружина всередині має бути?
    Дякую
     

    Images:

    IMG_3857.JPG
    IMG_3858.JPG
    IMG_3859.JPG
    IMG_3861.JPG
    IMG_3862.JPG
    IMG_3863.JPG
    IMG_3864.JPG
  6. MrJonsson

    MrJonsson Feldwebel

    Beiträge:
    723
    Ort:
    Донбасс
    Да,внутри пружина,а с боку штифт который держит боек.
     
  7. Leo(LG)

    Leo(LG) Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    729
    Лоты
      на продаже:
    39
      проданные:
    1.329
    Beiträge:
    1.940
    бойок шевелиться
    потрібно вибити цей штифт,да?
    [​IMG]
     
  8. MrJonsson

    MrJonsson Feldwebel

    Beiträge:
    723
    Ort:
    Донбасс
    Да вроде бы надо выбить,только в какую сторону не знаю.Самому эту процедуру не доводилось делать.
     
    Leo(LG) gefällt das.
  9. Гоуст

    Гоуст Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Ось відео по розборці, подивіться там все зрозуміло :beer:
     
    000viki, tankis, 663 und einer weiteren Person gefällt das.
  10. Leo(LG)

    Leo(LG) Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    729
    Лоты
      на продаже:
    39
      проданные:
    1.329
    Beiträge:
    1.940
    Дякую за відео! пригодиться ще.
    свт.PNG
    розібрав лічину
    з зацепом грався минут 20,поки поняв
    IMG_3922.JPG
    тепер підчистити ржавчину осталось
     

    Images:

    IMG_3927.JPG
    tankis, dron7, Okrygenec1942 und 2 anderen gefällt das.
  11. dron7

    dron7 Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    141
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    283
    Beiträge:
    3.752
    Ort:
    Украина
    Почистить кар щеткой ,и законсервировать преобразователем ржавчины и будет вам счастье