Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. obuch59

    obuch59 General-major

    а я казав що рибку жалко!:D
    [​IMG]
    ось і болить голова і мої рани!:)
    а як би було таке!
    при1.jpg
    то я і охорону б поставив:D
     

    Images:

    шарик.jpeg
    1. (в наличии 6 шт.)
      Оригинальная полевая парка, ВС Гемания (Bundeswehr). Feldparka orig. Bw 3-Farben tropentarn. - Дли...
      1500 грн.
    2. Куртка нова, з бірками. Розмір L/R.
      1700 грн.
    3. Відомий французький бренд для гір. Мембрана Гор-текс. Фурнітура YKK. Утяжки і фіксація на велкро. Ро...
      295 грн.
    4. Утеплитель (подстежка) Чехословацкой армии. CZ UNTERZIEHHOSE KÄLTESCH.STEPP Оригинальная подстежка...
      180 грн.
    5. куртка тепла кольору оливка . б/в. вигляд по фото .в загальному стан гарний. є 4 зовнішні , і 1...
      500 грн.
  2. SOTNIC

    SOTNIC Oberst

    Messages:
    4,091
    Location:
    Україна
    Умовили,складайте мнєсо щільненько до системника та на НП . А я піду на НП чергу займати.
     
  3. obuch59

    obuch59 General-major

    дафайте зустрінемось десь в олексаандрійсьіись губерніі, і разом зі плутоном і парторгом, (зі свойми собацюгами:smile_12:) завітаєммо до пана К, і люстриємо ото Все його мнєсо:D
    Хомька беру на себе,бо в мене ССССпарта!
     
    casio, slawuta5, vincenzo and 3 others like this.
  4. obuch59

    obuch59 General-major

    Грінго ! то поїхали на люстрацію:D
    Бо поки пан К відпочіває _ а туточкі Неее жданчік:D:eek::):):):) тиг1.gif
     
    casio, pluton, slawuta5 and 3 others like this.
  5. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    4,865
    Location:
    Слобожанщина.
    Зараз,тільки катки підкачаю бо щось слабуваті:-D:-D:-D
     
  6. obuch59

    obuch59 General-major

    ні пхайтеся на бібікалкі:D
     
    SOTNIC likes this.
  7. obuch59

    obuch59 General-major

    катки запасні я Вам дам!
    прсутнність важна-мнесо зїмо:D
     
  8. obuch59

    obuch59 General-major

    шо хі хі а хто оцьго Пана привиде до нормальногі ваги:D
     
    slawuta5 likes this.
  9. консерватор

    консерватор General-leutnant

    я бачу що в тебе щось геть погано стало, чи комунякою став чи ще щось. тілько за бандитизм і балакаєш.
    добалакаєшся!
     
  10. Мурад аль-Шах

    Мурад аль-Шах Oberst

    Messages:
    5,201
    Location:
    Вінниця
    О ти тут шаришся?
     
    vovc2301 and corbie like this.
  11. Мурад аль-Шах

    Мурад аль-Шах Oberst

    Messages:
    5,201
    Location:
    Вінниця
    Дімон,завтра якщо буду у Львові я тобі лямпу відправлю в тебе ще такої ніц...
     
  12. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    4,865
    Location:
    Слобожанщина.
    Я отаких ловлю http://www.zooclub.ru/mouse/10.shtml
     
  13. Штюбинг

    Штюбинг Oberleutnant

    О, це мабуть, москаль! Очей нема, а навіщо - телек в уші дме, гризла - гризе усе, що знайде, бо мало що залишилось і великий шнобель, щоб чути куди вітер дме.
     
    гринго80 and obuch59 like this.
  14. obuch59

    obuch59 General-major

    в мене все бобре кнонцерватори поггреби - до люстраці!
     
  15. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    я не дуже зрозумів чим тут так важлива герметичність, це ж не коптильня
     
    SOTNIC likes this.
  16. SOTNIC

    SOTNIC Oberst

    Messages:
    4,091
    Location:
    Україна
    Герметичність не потрібна. Мається на увазі, щоб різні мухи не їли чуже мнєсо.
     
  17. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Messages:
    4,223
    Location:
    БАНДЕРШТАДТ
    Хто шариться?працюю тіжко підощем на бойовом діжурстві,і напарник теж<допомагаї храпом>)))))))))))))))
     
  18. vincenzo

    vincenzo Leutnant

    Messages:
    1,172
    Location:
    Sardegna IT
    А я оце тікишо закінчив замочку шашлика, ви блін учора всі так про шашлики говорили шо оце я і собі вирішив задєлати аби почати тиждень із чогось приємного, зробив зовсім трошки, на два шампурики, бо ми вдвох із цуциком залишилися такшо бідуємо! Отакоєотавикажете!
     
  19. консерватор

    консерватор General-leutnant

    а як замочували? в оцеті чи ще якось
     
  20. pluton

    pluton Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Особисто я при замочуванні використовую:сіль,перець,ріпчасту цибулю і все.Ну і в процесі 2-2,5 л. пива,але внутрішньо:beer:
     
  21. Killer_Night

    Killer_Night Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    43
    Messages:
    928
    Location:
    Україна
  22. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Вітаю !
    Оце тіко добрався до Вас . Погода паскудна , холодно , а вночі навіть сильно холодно .
     
  23. консерватор

    консерватор General-leutnant

    поганому поросяті і в петрівку холодно!:p:p:p
     
  24. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    В цьогорічну петрівку любомо поросяті холодно . Мо цього року просто зими не буде , не буде снігу і морозів ото буде добра зима .
     
  25. igor-kit

    igor-kit Oberstleutnant

    Messages:
    3,465
    Location:
    Киев
    С днем Камрады , что тут нового .
    пуйло еще не сдох