Нерастаможенные мотоциклы

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Vasia., 4 тра 2015.

  1. иван777444333

    иван777444333 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    44
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    94
    Повідомлення:
    4.914
    Адреса:
    Копгород
    Мне машины гоняют по 1100
     
    Ph@ntom, vadchema, Vasia. та ще 1-му подобається це.
    1. (в наявності 4 шт.)
      Кобура прихованого носіння для пістолета середніх розмірів. Легка та міцна, виконана з міцної корд...
      165 грн.
    2. (в наявності 2 шт.)
      Есть два Лота, на фото видно, всё новое не использовалось.
      450 грн.
    3. Новый ремень. Карабины металлические. Есть петля-ремешок для подвеса на приклад Пересыл на покупател...
      190 грн.
    4. Тактичний одно/двоточковий збройовий ремінь зроблений під Magpul MS3 Single QD Sling GEN2. Особлив...
      510 грн.
    5. Представляємо вам тактичну кобуру для щиколотки, ідеальне рішення для прихованого носіння зброї. Ця...
      300 грн.
  2. Vasia.

    Vasia. Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    4.155
    Адреса:
    Дрогобич
    за каждый мот,машину есть своя такса,за мот минимум 200эвро + доставка 200-300(за доставку точной цены не знаю)
     
    Maks007 та иван777444333 подобається це.
  3. иван777444333

    иван777444333 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    44
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    94
    Повідомлення:
    4.914
    Адреса:
    Копгород
    Как я понял, у меня по другому, я нашёл машину на ганс сайте- например за 1000+1100 доставка=2100
     
    vadchema та Maks007 подобається це.
  4. Vasia.

    Vasia. Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    4.155
    Адреса:
    Дрогобич
    ну у Вас в цене такса уже предусмотрена;)
     
  5. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Ви мабуть ніколи не цікавились таким питанням, а дарма, коли комусь тупо заплатити за перевезення, то лотерея буде веселіша аніж китаєць. Європейці двом колесам "під сраку" дають куди веселіше, аніж в нас. Перевізник дивитись на мот не буде, віддасть гроші, вкине та привезе, а ви потім робіть, що хочете з тим хламом.
    А про китайців ви дарма, в мене піт Кайо 140, "люлей" получає не менших чим решта японсиких ендуріків, за три роки лише мастило міняв та клапана регулював.
     
    NIA, Luftwaffen, Maks007 та ще 1-му подобається це.
  6. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Повідомлення:
    5.095

    0503135388 , Руслан , м. Житомир . Зверніться , може стане в пригоді . Хлопець може дістати в Європі за невеликий відсоток комісійних , мій син з ним співпрацював .
     
    NIA, Vasia., иван777444333 та 2 іншим подобається це.
  7. recsha

    recsha Schütze

    Повідомлення:
    1
    Адреса:
    днепр
    Такая мысля... Подхожу к знакомому у которого есть мот с документами обьясняю ситуацию - едем в ГАИ товарищ заявляет что утерян техпаспорт на его мот - получаем дубликат под этот дубликат покупаю мот нерастаможенный ищу спецов перебиваем номера покупаю номерной знак - накрываю поляну товарищу... Кто что скажет насчет такой авантюры.
     
  8. votaga

    votaga General-leutnant

    Повідомлення:
    30.360
    wpid-20484c3dc72daece11a50d2ad399f4da.jpg
     
    roma_lyk, NIA, vajs та 5 іншим подобається це.
  9. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Класс, ваш друг збива стару бабцю, ви сідаєте. А шо робить, дружба.
     
    roma_lyk, restler09, apnea та 7 іншим подобається це.
  10. farad

    farad Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    17
    Лоти
      на продажу:
    22
      продані:
    56
    Повідомлення:
    2.424
    Адреса:
    Поділля Україна
    Доречі на рахунок скутерів. Років 4 відкатав на Італійцю Пьяджо Беверлі. Сам важу 120 брат 120 вантаж 60 кг ,не було підьему де він спасував і болота яке б не подолав за цей час. А сама класна фішка в нему це високий кліренс який дозволяе через бардюри їздити чого не мае в японців. В нас час коли не відомо що кожен наступний день принесе мати залізного коня який може поза дорогами рухатись за адекватні кошти дуже важливо . А будете дивитись на всякі дозволялки чи таможки то краще купіть в салоні :) або ходіть пішки чи велосипед вам в поміч.
     
    Sumy.Uk подобається це.
  11. Vasia.

    Vasia. Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    4.155
    Адреса:
    Дрогобич
    Volocuga подобається це.
  12. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Гарний, але перехідний, через рік, його вам мало буде.
     
    Vasia. подобається це.
  13. Vasia.

    Vasia. Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    4.155
    Адреса:
    Дрогобич
    згідний)
     
    Volocuga подобається це.
  14. Юра Заброда

    Юра Заброда Schütze

    Повідомлення:
    2
    Подскажите пожалуйста где можно купить Мото с Европы не дорого ? Заранее спасибо .
     
  15. nikqe

    nikqe Schütze

    Повідомлення:
    1
    Адреса:
    ¥€€$
    Можно в лс адрес ганс сайта.прав нет все бабки ушли в квартиру +ремонт предстоит .хоть сравню для понимания цены и сделаю выводы
     
  16. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Україна.
    Любое переваривание, перебивание - уголовно наказуемо. Единственный законный вариант см. ниже.
     
    рональд подобається це.
  17. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Україна.
    Купили?
     
  18. Maks007

    Maks007 Moderator

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    135
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    286
    Повідомлення:
    4.315
    Так и не купил, пока баз мото, на машине приходится ездить.
     
  19. Боб67

    Боб67 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    28
    Повідомлення:
    1.260
    Адреса:
    Вол.Вол.
    Недавно колега брав Ямаху,десь якщо память не підводить 2500 у.е. вийшла,правда доставка по мінімуму була,не ромитнювали,на поляка.
     

    Images:

    ямаха 1.jpg