Картина с эсэсовцем.

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Adnek, 28 сер 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. Adnek

    Adnek Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    869
    Адреса:
    Львов
    Попалась такая картинка,размер 40 на 30,холст, масло.Какие мнения по цене ?
     

    Images:

    IMAG0548.jpg
    IMAG0546.jpg
    IMAG0544.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 10 шт.)
      Загальновійськова петлиця. Нуляча!
      600 грн.
    2. Шкіряний комбінезон Кригсмаріне для гарматних розрахунків ППО та іншої палубної артилерії. Повністю...
      3997 грн.
    3. Белая хбэшная гимнастёрка нквд. Штампов нет, предыдущий владелец удалил петли для погон, носил её, в...
      3000 грн.
    4. Водостойкий полукомбинезон из комплекта N-2 Rain. Контракт: contract NXsx 9-322 Латунная молния TALO...
      2200 грн.
    5. Кокарда Люфтваффе. Алюміній. Нульц!
      1600 грн.
  3. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    7.121
    Адреса:
    Галичина
    Рама добротна- дубова! Можна просити гривень 50-80!
    А решта- жах!
    Таким "хвошиздом"- тільки лякати на "антихвахиздських" мітингах! Руни не з того боку, на кітелі орел- аж плакати хочеться! Та й на голові- поварський ковпак!
     
    Вiтушка, ilia__999, slava2008 та 2 іншим подобається це.
  4. Bubi

    Bubi Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.215
    Адреса:
    Одинцово М.О. Россия
    Это бред какой то!
    Руны не там, орла вообще там не должно быть, шапка обосаться можно.


    Художник за такое гнил бы в лагере.
     
    Вiтушка, igor4583, ilia__999 та 2 іншим подобається це.
  5. Андрей Сергеевич

    Андрей Сергеевич Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.614
    Адреса:
    Севастополь
    Художник перед Вами-на картине.
    Видимо тот кто рисовал и изображен на "шедевре",изобразил сам себя,поэтому все как в зеркале,наоборот и с ошибками.
     
  6. Adnek

    Adnek Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    869
    Адреса:
    Львов
    То что это народное творчество это и так понятно.Но этот же авангард что-то должен стоить ?
     
  7. ss-tv

    ss-tv Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    361
    Адреса:
    Москва
    рама хороша факт, своих денег стоит ! а остальное можно выбросить .
     
  8. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    7.121
    Адреса:
    Галичина
    Якби він дивився в зеркало- пагон був би не з того боку! Та й мундир застібається на чоловічий бік!:D
    Можна "антифашистам" спробувати продати:D!
     
  9. Pimpf

    Pimpf Leutnant

    Повідомлення:
    3.553
    В аниме-мультиках такие фошысты:DНародное творчество...По цене рамы:smile_12:
     
    Johan Weiss подобається це.
Статус теми:
Закрита.