Что за значок?

Тема у розділі 'Країни після 1945 року', створена користувачем kristof2, 7 кві 2013.

  1. kristof2

    kristof2 Oberschütze

    Повідомлення:
    125
    Помогите! Что это за значок?[​IMG]
     
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 4 шт.)
      Новий оригинал
      150 грн.
    2. Продам ПАБ-2АМ.Комплектація як на фото.Оптика вся ціла.
      9000 грн.
    3. tento 12x40 ussr Трофейний Працює добре, лінзи всі цілі Звичайні сліди експлуатації
      2000 грн.
    4. Домашнее давнее хранение ! Корпус и защита из алюминия , 2 болтика и гайка из латуни ! Габаритные...
      200 грн.
    5. Теодолит 2Т5
      500 грн.
  3. dim-3000

    dim-3000 Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    58
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    114
    Повідомлення:
    2.897
    Адреса:
    Дрогобыч Украина
    Знак ГДР за отличную стрельбу. Было три степени - бронзовый, серебряный и золотой.
     
    AMFIBIY, Прилив, kristof2 та ще 1-му подобається це.
  4. kristof2

    kristof2 Oberschütze

    Повідомлення:
    125
    Спасибо вам!