Фрагмент кокарди орел

Тема у розділі 'Медалі та знаки', створена користувачем Jawist, 23 чер 2026 у 16:05.

  1. Jawist

    Jawist General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    27
    Повідомлення:
    7.950
    Адреса:
    Слобода
    Вітаю! Підскажіть що за кокарда була, розумію, що Польша, але що саме не знайшов. G посередині скоріш за все свідчить, що це гімназія
     

    Images:

    IMG_20260623_004050.jpg
    IMG_20260623_004055.jpg
    Tamerlan25 та Bangalor подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. WHW
      WHW
      100 грн.
    2. Польова колодка: ХВЗ + Східний фронт. Трохи поїдена жуком.
      600 грн.
    3. Запрошую переглянути, інші мої лоти.
      1200 грн.
    4. Знак За піхотну атаку, в сріблі. Матеріал: цинк. Чудовий, коллекційний стан.
      3750 грн.
    5. Состояние на фото.Личная находка.
      1400 грн.
  3. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    58
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    104
    Повідомлення:
    5.435
    Адреса:
    Україна
    Доброго!
    Припущу, що Львів, Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika (якщо десь там знайдено).
    З повагою,
     
    duke6kirill та Jawist подобається це.
  4. Jawist

    Jawist General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    27
    Повідомлення:
    7.950
    Адреса:
    Слобода
    З Рівного приїхало
     
    Bangalor подобається це.
  5. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    58
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    104
    Повідомлення:
    5.435
    Адреса:
    Україна
    Тоді три найбільш ймовірні варіанти:):
    Саме Рівне, і Володимир- Волинський - були гімназії ім. Миколая Коперніка
    Острог - гімназія ім. Марії Конопніцької (Gimnazjum im. Marii Konopnickiej)
    Gimnazjum_im_Tadeusza_Kosciuszki_ul_Dubieckiego_Mariana_Karola_Rowne_9404515.jpg
    На фото посвята штандарту ще тоді подставової школи у Рівному. Взагалі, для панствових гімназій у 2 РП присвоєння ім'я Коперніка було одним із найбільш розповсюджених:). В Тернополі теж була панствова гімназія ім. Коперника для прикладу :).
     
    Миша-Клад, duke6kirill, Edles та 3 іншим подобається це.
  6. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    58
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    104
    Повідомлення:
    5.435
    Адреса:
    Україна
    Але в принципі можливо, що і Острог:).
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Państwowe_Gimnazjum_im._Marii_Konopnickiej_w_Ostrogu
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Maria_Konopnicka
    Бо Конопніцька зокрема свої твори підписувала МК:). Такий собі аргумент, звісно, але за сукупністю може свідчити на користь Острога.
    Є можливість уточнити місце знахідки у попереднього власника?
     
    Миша-Клад, ТарасМ, duke6kirill та 2 іншим подобається це.
  7. Jawist

    Jawist General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    27
    Повідомлення:
    7.950
    Адреса:
    Слобода
    з чого б сюди голову припаяти
     
    Миша-Клад подобається це.
  8. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    58
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    104
    Повідомлення:
    5.435
    Адреса:
    Україна
    Цікаве питання, звісно:). Не знаючи, як виглядав оригінал, достовірно відновити буде важко. Більшість гімназійних орликів і шкіл повчесних були зразка 1923 (wz.23), із орлом Конгресового королівства, іноді із ягеллонським. Корона переважно була закритою.
    132_7307.jpg 115816923.jpg 1409510755_orze.jpg.5ec68a19425aba17169c573d8eb45ba1.jpg 113352023_m.jpg
    Хоча зустрічалися і пястовські, із відкритою короною:) 1828457_1b.jpg 438786_1b.jpg 848883_1b.jpg IMG_2891.jpg
    Можна спробувати пошукати в довіднику-каталогу Завістовського, як варіант. Але у мене нажаль немає його.
     
    Миша-Клад, Tamerlan25, флегМАТ та 2 іншим подобається це.
  9. Миша-Клад

    Миша-Клад Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    43
    Повідомлення:
    531
    Може з кокарди Орла Стрелєцкого(Orzeł Strzelecki),чи по розміру підійде?і в різні часи були з короною і без