Вітаю! Підскажіть що за кокарда була, розумію, що Польша, але що саме не знайшов. G посередині скоріш за все свідчить, що це гімназія
Тоді три найбільш ймовірні варіанти: Саме Рівне, і Володимир- Волинський - були гімназії ім. Миколая Коперніка Острог - гімназія ім. Марії Конопніцької (Gimnazjum im. Marii Konopnickiej) На фото посвята штандарту ще тоді подставової школи у Рівному. Взагалі, для панствових гімназій у 2 РП присвоєння ім'я Коперніка було одним із найбільш розповсюджених. В Тернополі теж була панствова гімназія ім. Коперника для прикладу .
Але в принципі можливо, що і Острог. https://pl.wikipedia.org/wiki/Państwowe_Gimnazjum_im._Marii_Konopnickiej_w_Ostrogu https://pl.wikipedia.org/wiki/Maria_Konopnicka Бо Конопніцька зокрема свої твори підписувала МК. Такий собі аргумент, звісно, але за сукупністю може свідчити на користь Острога. Є можливість уточнити місце знахідки у попереднього власника?