Как по мне вообще нет смысла покупать прибор дороже 10 тысяч, с 90 годов технологии МД строения остались на прежнем примитивном уровне, принципиально нового в этой теме так до сих пор и не придумали.
Я вас уверяю, ваш современный прибор ничего не найдет там где я прошёлся со своим старичком, я даже готов поспорить
Да я вообще то про то что технология как была древняя так и осталась, сейчас рулит маркетинг а пипл хавает
З цікавості ,вона в моїй команді давно. І з 900 тестував і 800 тоді була. У нас є така традиція на весні збиратись і тестувати , шашлик - машлик всі діла. Я завжди винюхую те що мені потрібно в тестових показаннях . І діло не в тому хто на два сантиметра глибший, в в тому що три штуки 900 можно взять, зрозуміло те, що воно не стоїть тих грошей
Яка команда,про що ви говорите шановний. ви особисто з ним хоть б сезон відходили,що ви говорите що він не вартий тих грошей. Не розумію людей,які по картинці судять Щоб щось сказати про апарат,потрібно відходити хоть сезон з ним і то....... А тут глянув на картинку і зразу вердикт,не вартий уваги бо дорого. Я навожу приклад про машини є жигуль і мерседес і та і та машина їде,тільки як. ви ще порахуйте скільки можна взяти фортуни і термінаторів