Мій тест збройових мастил.

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Alexs90, 25 чер 2026 у 09:26.

  1. Alexs90

    Alexs90 Feldwebel

    Повідомлення:
    434
    Вирішив протестувати . Обезжирка ізопропілом 80% , сушка 15хв., змащування мастилом тонко , через 15 хвилин повністю погружав у водяний розчин солі 3г*100мл. на 30 секунд. Потім кожні 12 годин обризкання водою з крану. Після кожного тесту обробляв метал сталевою ватою, 240 наждаком, миття з Фейрі та губкою, неодноразова обезжирка ізопропіловийм спиртом до повної відсутності корозії та залишків старого мастила під збільшенням. ТеренОС люте лайно початок корозії через годину... !!! Benelli MF82 і 12 годин не протрималося (але зфоткав на 72годину в розпалі корозії ) . Brunox turbo spray Gun через 17 годин заіржавіло. Gunex перші сліди корозії через 72 години (двічі тестував ) далі поступово все більше іржі . Corrosion X протримався 9 діб , потім з'явилася крапка іржі що прогресувала. Тестував ще на окремих лезах канцелярського ножа, результати практично такі ж.
     

    Images:

    IMG_20260625_084205_3ccfc05e-36a7-41e0-8d43-8be9e93f1410.jpg
    IMG_20260625_083128_98478ba2-d43e-43db-af09-c93b249dc838.jpg
    IMG_20260625_083753_742bc4ae-4685-407a-ac2b-86e74f8f6981.jpg
    IMG_20260625_083648_81bf726c-150d-45d0-9ca1-74a4393d1dee.jpg
    IMG_20260625_083303_1c517c09-4b6c-40e9-be76-d260cec8e4e7.jpg
    IMG_20260625_082219_f2c56df4-a60a-4f66-bc7b-39ea7b9bf771.jpg
    IMG_20260625_081943_b5f1dc53-f789-491b-bbf1-b682ebd1d462.jpg
    IMG_20260625_082341_e8d409cf-9974-4e7d-ade9-2affaa0c291b.jpg
    IMG_20260625_082050_51cedf79-7836-47b6-a321-490c022cbfbf.jpg
    IMG20260625075455_87d24f72-5ad6-439f-960d-d681d3ce6794.jpg
    61TY0c5uxVL.jpg
    IMG20260608162753_c42b4b46-28e6-4a0a-8d5d-238f7e5f6cfb.jpg
    IMG_20260622_101326.jpg
    IMG20260509182200.jpg
    Kineas, F_R_A_G, Peskit та 2 іншим подобається це.
    1. Стоїть БЛІЦ ціна (в ціні вже врахована комісія аукціону ) - НЕ ТРЕБА чекати закінчення терміну, можн...
      1999 грн.
    2. (в наявності 3 шт.)
      Поршень выполнен из титана , имеет высокую прочность, в 2 раза меньший вес (в сравнении с заводским...
      1180 грн.
    3. Полированная труба внутри. Все параметры на фото
      1500 грн.
    4. Невыпадающие пины, производитель неизвестен, но вроде бы как США (покупал у Феникса, нет смысла не в...
      500 грн.
    5. (в наявності 134 шт.)
      “Штифт пружинний” для Форт-12 та 12Р, Форт 14 та 14Р, Форт 17 та 17Р. Від 2 шт. і більше - безкоштов...
      239 грн.
  2. Alexs90

    Alexs90 Feldwebel

    Повідомлення:
    434
    Протер заготовку з ТеренОС, одна іржа, про які "інгібітори" вони пишуть невідомо...І це декілька годин.
     

    Images:

    IMG20260625093513_722906b3-b21e-4774-ae34-cab6e71cf185.jpg
    akms1974, Peskit та corsar_s подобається це.
  3. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.573
    Адреса:
    Україна
    для тривалого зберігання краще синтетичної моторної (юзав 5в40 - те що в машині лежить) або трансмісійної оливи ще ніхто не вигадав - перевірено роками на купі різноманітної зброї... від точних снайперських гвинтівок до важких кулеметів.
    Не дякуйте))
     
    akms1974 подобається це.
  4. Alexs90

    Alexs90 Feldwebel

    Повідомлення:
    434
    наприклад є такі речі як VcI paper та VcI film , VcI emitter котрі мають переваги над мастилом для тривалого зберігання, але це зовсім інша історія. Немає 5W40 , я б протестував.
     
    akms1974 подобається це.
  5. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.573
    Адреса:
    Україна
    5В30 візьміть - воно трошки рідше))
     
    akms1974 подобається це.