Мій тест збройових мастил.

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Alexs90, 25 чер 2026 у 09:26.

  1. Alexs90

    Alexs90 Feldwebel

    Повідомлення:
    432
    Вирішив протестувати . Обезжирка ізопропілом 80% , сушка 15хв., змащування мастилом тонко , через 15 хвилин повністю погружав у водяний розчин солі 3г*100мл. на 30 секунд. Потім кожні 12 годин обризкання водою з крану. Після кожного тесту обробляв метал сталевою ватою, 240 наждаком, миття з Фейрі та губкою, неодноразова обезжирка ізопропіловийм спиртом до повної відсутності корозії та залишків старого мастила під збільшенням. ТеренОС люте лайно початок корозії через годину... !!! Benelli MF82 і 12 годин не протрималося (але зфоткав на 72годину в розпалі корозії ) . Brunox turbo spray Gun через 17 годин заіржавіло. Gunex перші сліди корозії через 72 години (двічі тестував ) далі поступово все більше іржі . Corrosion X протримався 9 діб , потім з'явилася крапка іржі що прогресувала. Тестував ще на окремих лезах канцелярського ножа, результати практично такі ж.
     

    Images:

    IMG_20260625_084205_3ccfc05e-36a7-41e0-8d43-8be9e93f1410.jpg
    IMG_20260625_083128_98478ba2-d43e-43db-af09-c93b249dc838.jpg
    IMG_20260625_083753_742bc4ae-4685-407a-ac2b-86e74f8f6981.jpg
    IMG_20260625_083648_81bf726c-150d-45d0-9ca1-74a4393d1dee.jpg
    IMG_20260625_083303_1c517c09-4b6c-40e9-be76-d260cec8e4e7.jpg
    IMG_20260625_082219_f2c56df4-a60a-4f66-bc7b-39ea7b9bf771.jpg
    IMG_20260625_081943_b5f1dc53-f789-491b-bbf1-b682ebd1d462.jpg
    IMG_20260625_082341_e8d409cf-9974-4e7d-ade9-2affaa0c291b.jpg
    IMG_20260625_082050_51cedf79-7836-47b6-a321-490c022cbfbf.jpg
    IMG20260625075455_87d24f72-5ad6-439f-960d-d681d3ce6794.jpg
    61TY0c5uxVL.jpg
    IMG20260608162753_c42b4b46-28e6-4a0a-8d5d-238f7e5f6cfb.jpg
    IMG_20260622_101326.jpg
    IMG20260509182200.jpg
    F_R_A_G, Peskit, corsar_s та ще 1-му подобається це.
    1. Сайга 410К , Настріл 300, обслуговування щороку , в ідеальному стані , весь час стояла в сейфі, с...
      24000 грн.
    2. Продам рушницю МЦ 20-01 2006 року, в ідеальному стані, рушниця експортна, з сейфом. Встановлений вка...
      35000 грн.
    3. Опис: Продам гладкоствольний самозарядний карабін Сайга-12 у класичному компонуванні. Головна особли...
      20000 грн.
    4. Продам під дозвіл рушницю SAFARI Т16, 12 кал. L=510 мм Куплено новим у червні 2017 р. Настріл – 89 ш...
      10000 грн.
    5. продам ИЖ-18ММ, кал. 12/76 Харківська область ,10000грн
      10000 грн.
  2. Alexs90

    Alexs90 Feldwebel

    Повідомлення:
    432
    Протер заготовку з ТеренОС, одна іржа, про які "інгібітори" вони пишуть невідомо...І це декілька годин.
     

    Images:

    IMG20260625093513_722906b3-b21e-4774-ae34-cab6e71cf185.jpg
    akms1974, Peskit та corsar_s подобається це.
  3. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.572
    Адреса:
    Україна
    для тривалого зберігання краще синтетичної моторної (юзав 5в40 - те що в машині лежить) або трансмісійної оливи ще ніхто не вигадав - перевірено роками на купі різноманітної зброї... від точних снайперських гвинтівок до важких кулеметів.
    Не дякуйте))