Цирк з орлами.

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем toz1915, 23 июн 2026 в 19:05.

  1. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Сообщения:
    92
    Адрес:
    вільна Україна
    :beer::beer::beer:
     
    Blitzwinkel и Otryta нравится это.
    1. (в наличии 6 шт.)
      Брюки BW tropentarn. Оригинальное название: Feldhose orig. Bw 3-Farben tropentarn Оригинальные тропи...
      2100 грн.
    2. (в наличии 8 шт.)
      Брюки BW flecktarn. Оригинальное название: Feldhose orig. Bw 5-Farben flecktarn Оригинальные военные...
      2100 грн.
    3. Schoffel (L, 43-48_83_113_31) . Трекинговые-городские штаны для походов или простого ношения в горо...
      1 грн.
    4. Полевой костюм армии Бундесвера ( Германия ) Feldanzug orig. Bw 5-Farben flecktarn. Полевой китель -...
      3500 грн.
    5. Кітель Flectarn Флектарн Бундесвер Gr.3 у новому стані кнопки змійка цілі та працюють колір насичени...
      520 грн.
  2. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Сообщения:
    92
    Адрес:
    вільна Україна
    Нууу..і це також передбачено.
    Прогрес - цікава штука. Ніби і полегшує життя людині..але водночас і дає "ведмежу послугу".
    бо нівелює класичну освіту.
    Молоде покоління росте в гаджетах і "павутині", яка диктує "напрямок"..але розум не в силах відсікти "зерно" від "полови".
    Мудрих забагато - не потрібно.
     
    Суер*Выер, Blitzwinkel, toz1915 и ещё 1-му нравится это.
  3. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.018
    Адрес:
    Украина
    Всім незламним потужного ранку!За дітей душа не болить,бо вони розумніші за нас,доки ми хотіли щось змінити у цій державі ,вони повиїзжали до Німетчині.А в цій державі вмирати не страшно,жити страшно.
     
    LySS и Blitzwinkel нравится это.
  4. viking38

    viking38 General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    62
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    119
    Сообщения:
    5.211
    Адрес:
    Украина
    Мене більше хвилює одне,пшеки срані,а вас ї бе,що робиться в нашій державі?Ми,що вас півнів маєко кого нам вшановувати а кого ні?Іще Польска нє сгнієла та уже дала душок.Пси продажні,завалили б хавло та й сиділи б мовчки,Хуйло бачте кісточку кинув,задзявкотіли гандони.
     
    valerka, LySS, Oprishok и 2 другим нравится это.
  5. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.018
    Адрес:
    Украина
    Хуйла кістки назвичай поперек горла стають ,щоб вилетіла треба пєнделя дати,в то задохнуться
     
    LySS и viking38 нравится это.
  6. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Сообщения:
    2.727
    Адрес:
    Україна.
    Завжди потрібно дивитися комусь це вигідно. У цьому випадку вигідно лише росії. Це не сталося випадково, це продумана операція. Просто так нічого не буває.
    Те, що Україна в ситуації з орденом виявила принциповість - це правильно. Жодна країна не повинна нам вказувати яких героїв поважати, але цю ситуацію можна було б не допустити спочатку, щоб потім не сваритися з партнерами, які надають нам допомогу. Яка гостра потреба була бередити цю тему і називати підрозділ на честь УПА? У нас на цій війні вже більше Героїв. Я не проти Героїв УПА, але не треба було називати підрозділ, такою дорогою ціною – ціною сварки із сусідом та партнером. Карлик на болотах радіє цьому.
    Це успішна операція росії, наслідки якої не передбачувані.
    Нашим спецслужбам потрібно придивитися до ініціатора цієї ідеї ще на початковому етапі.
     
    serebrynay puly, Martin Wiesner и Blitzwinkel нравится это.
  7. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.018
    Адрес:
    Украина
    То мабуть оті кацапськи мєдалькі нашим витіранам СА та ВМФ Росіі треба повернути.Я так гадаю.Я оту за службу в вооружоних сілах СССР давно викинув.
     
    иштван и Blitzwinkel нравится это.
  8. Geber

    Geber Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    16
    Сообщения:
    1.917
    Адрес:
    Харьков
    Мне никогда пшеки не нравились как и пендосы, я всегда говорил шо те шо другие гнилые по своей натуре, за что и получал бан на многих форумах.
     
    viking38 и Blitzwinkel нравится это.
  9. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.018
    Адрес:
    Украина
     
    Blitzwinkel и LySS нравится это.
  10. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    212
    Лоты
      на продаже:
    11
      проданные:
    438
    Сообщения:
    2.727
    Адрес:
    Finland
    Згоден! Але
    Здрасті:beer:
     
    LySS и toz1915 нравится это.
  11. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.018
    Адрес:
    Украина
    Курви,пся крев,ще щось нявкають.
     
    viking38 нравится это.
  12. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    212
    Лоты
      на продаже:
    11
      проданные:
    438
    Сообщения:
    2.727
    Адрес:
    Finland
    Тихіше панове! Бо знесуть кіб'єнєматєрі тему)
     
    viking38, valerka и toz1915 нравится это.
  13. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.018
    Адрес:
    Украина
    Гадаєте є ляхськи шпигуни які пожаліється модераторам?То чемодан вокзал,тцк,зсу.
     
    sergusdn и Blitzwinkel нравится это.
  14. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    212
    Лоты
      на продаже:
    11
      проданные:
    438
    Сообщения:
    2.727
    Адрес:
    Finland
    Тут є всі,різної масці,- і москальські,і ляшські,і жидовські,гомосяки,сцяки і фсьо такоє...
    Після наших повідомлень зазвичай показують себе,або пізніше,а поки сидять вздуті від емоцій і обурень і пукають тихенько шоб начальник не чув....
     
    LySS и toz1915 нравится это.
  15. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.018
    Адрес:
    Украина
    Гадаєте приховані любітєлі лаптєй,воткі і балалайкі втіхаря гадют після отих січей?
     
    Oprishok и Blitzwinkel нравится это.
  16. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.018
    Адрес:
    Украина
  17. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    212
    Лоты
      на продаже:
    11
      проданные:
    438
    Сообщения:
    2.727
    Адрес:
    Finland
    Ці виродко як сатана не сплять ночами. Я не гадаю я знаю. Досвід мав не одне дисятиріччя.
     
    toz1915 нравится это.
  18. Andy111

    Andy111 Oberschütze

    Сообщения:
    20
    Адрес:
    Dnipro
    Кому выгодно чтобы сотням тысяч украинцев призывного возраста в Польше указали на дверь...

    А зачем вы служили в вооруженных силах оккупантов Украины?
     
  19. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.018
    Адрес:
    Украина
    Читайте уважно то був СрСр.альтернатіви не було.
     
  20. Andy111

    Andy111 Oberschütze

    Сообщения:
    20
    Адрес:
    Dnipro
    С чего бы это вдруг альтернатив небыло? Вы могли отказаться от службы в армии как Герой Украины Мустафа Джемилев либо в крайнем случае как Виктор Цой косить по дурке. Но не служить оккупантам.
     
  21. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.018
    Адрес:
    Украина
    Слухай херой не провакуй. Хто ти такій щоби я перед тобою відчувався?То особиста справа кожного ,он глянь вище Шевченко у москальскій формі,може і до него є питання.На себе дивись і за себе відповідай,ще можеш закосити на дуорку,або геєм зробитися.А я якось без твоїх порад вік до живу та за свої дії відповідатиму.
     
  22. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    212
    Лоты
      на продаже:
    11
      проданные:
    438
    Сообщения:
    2.727
    Адрес:
    Finland
    А я казав шо відпишуться:D
     
    Лорд Грегори, LySS и toz1915 нравится это.
  23. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Сообщения:
    92
    Адрес:
    вільна Україна
    Так Ви не заводьтесь на лоха ))
    "партізан" / опозиційОнер який "бравий" ))))

    Сама ця пред''ява - смішна в перших же звуках..
    ..воно як БИ з космосу впало в цю ж хвилину..або якийсь "шнурок" малолітній, що дупля не відбиває - про ЩО йдеться і які то були тоді часи ..
     
    toz1915 и Blitzwinkel нравится это.
  24. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    212
    Лоты
      на продаже:
    11
      проданные:
    438
    Сообщения:
    2.727
    Адрес:
    Finland
    Вірно! Провокує шоб тему знесли,накнопає "поскаржитись" і фсьоо...
    Саме сидять у стані вздуття,артерії повилазили,читає цьово фсьо і піниться,запиває водьку півом,гладить портрєть Хуйла, і "божкає" коко здєсь бандєр,контри, бандітскіх елємєнтов і врагов народа. Правда якого народа воно незнає,але Хуйлан сказав шо руцького знач руцького..Задача насрати в темі Правди!!!
     
    LySS и toz1915 нравится это.
  25. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.018
    Адрес:
    Украина
    Так любітєлєй кацаського міру і москальского Цоя у Дніпрі вистачає.
     
    Blitzwinkel нравится это.