Цирк з орлами.

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем toz1915, 23 чер 2026 у 19:05.

  1. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    У кого є польські нагороди,давайте мені я передам циганською почтою уряду Польщі,бо пересил Н.Почтою накладно.Не дякуйте,все на благо людей.
     
    Instructor - Sun подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 7 шт.)
      Зимові тактичні шкарпетки з паровідвідними каналами забезпечують терморегуляцію стопи та відведення...
      235 грн.
    2. (в наявності 10 шт.)
      Носки тактические для ношения в жаркое время года (весна-лето). Имеют дышащую сеточку и вертикальные...
      250 грн.
    3. Шкарпетки зимові (трекінгові) розмір 25-27.
      100 грн.
    4. (в наявності 18 шт.)
      Носки тактические для ношения в холодное время года (осень-зима). С тёплым внутренним слоем (махра)...
      260 грн.
    5. (в наявності 87 шт.)
      Шкарпетки нові арміі Франціі відмінної якості. Ціна за 1 пару. Модель без п'ятки. Підходять до...
      75 грн.
  3. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    ..лови, в скарбничку )
    Screenshot_2026-06-21-17-01-43-640_com.facebook.katana-edit.jpg
     
    Otryta, Blitzwinkel, Лорд Грегори та 6 іншим подобається це.
  4. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Blitzwinkel, Instructor - Sun та LySS подобається це.
  5. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    5.340
    Адреса:
    Слобожанщина
    І я плюсую)
     

    Images:

    IMG_20260623_210515.jpg
    LySS, Instructor - Sun та Blitzwinkel подобається це.
  6. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    35
      продані:
    437
    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Finland
    В мене є кілька злотих. Можу віддати))
     
    Otryta, valerka, LySS та ще 1-му подобається це.
  7. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    5.340
    Адреса:
    Слобожанщина
    НЄ, тут тема орлів....)))
     
    LySS та Blitzwinkel подобається це.
  8. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    35
      продані:
    437
    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Finland
    От йооо... а дохлий шуліка катіт?)
     
    Otryta подобається це.
  9. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    35
      продані:
    437
    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Finland
    Я далекий від новин. А це нагода,було орлом поцікавитись. Мдаааа.... Санта-Барбара
     
    Otryta подобається це.
  10. Deich

    Deich Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    "Ми повинні готуватися до агресії зі сторони України, вона для нас небезпечніша, ніж росія, тому треба вести підготовку до військового конфлікту проти України, — Myśl Polska.."
     
    LySS, toz1915 та Blitzwinkel подобається це.
  11. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    35
      продані:
    437
    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Finland
    Пшеки як були пихатими баранами так і залишаться!
     
    50_Reichsmark, Otryta, LySS та 2 іншим подобається це.
  12. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Це не той орел що літає ,а той що гори обсирає.:mad:
     
    LySS та turist1967 подобається це.
  13. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    ..хм..злОті то як БИ валюта .
    За них можна купити щось.. потрібне. То ж краще залиште їх при собі..про всяк випадок..

    Ну а " Арла", якщо є, то можна оддать..раз "шляхта" така "глибоко_ранима", то хай їх гріє ))):smile_9:
     
    Otryta, toz1915 та Blitzwinkel подобається це.
  14. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    Screenshot_2026-06-23-12-18-21-206_com.openai.chatgpt-edit.jpg
     
    Otryta, valerka, turist1967 та 3 іншим подобається це.
  15. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    35
      продані:
    437
    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Finland
    Взагалі то поляки виграли ДСВ:D
    В них таке в школі вчили. Браві Яники дали Гітлєру тягла:D
     
    Otryta, valerka, toz1915 та ще 1-му подобається це.
  16. иштван

    иштван Major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    2.555
    Адреса:
    Берег незамерзающего Понта
    Згідно з останніми повідомленнями, Віктор Янукович вирішив повернути Польщі шапку з бобра, яку він зняв із польського фермера потягом Донецьк — Краків 1979 року. Ця новина з'явилася нещодавно і викликала інтерес як у ЗМІ, так і соціальних мережах.
     
    ivanov1, LySS, turist1967 та ще 1-му подобається це.
  17. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    35
      продані:
    437
    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Finland
    О,навіть Вітька солідарний))
     
    Otryta та LySS подобається це.
  18. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    35
      продані:
    437
    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Finland
    IMG_0750.jpeg
     
    Otryta, toz1915, LySS та ще 1-му подобається це.
  19. natafokss888

    natafokss888 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    179
    Адреса:
    г.Ровно
    Знімок екрана 2025-09-01 184706.png Знімок екрана 2025-09-01 184738.png
    Відправте їм цього орла, нехай цілують і отримують насолоду.
     
    Дід Змій, toz1915, LySS та ще 1-му подобається це.
  20. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    ..та да...і з шабельками - на танки ходили:D:D:D
     
    Otryta та Blitzwinkel подобається це.
  21. serebrynay puly

    serebrynay puly Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    60
    Лоти
      на продажу:
    41
      продані:
    150
    Повідомлення:
    17.730
    ...а нема ні в кого відчуття що це все робится з подачи кацапів....щоб разкрутити сітуацію...між людьми ... хоч якусь... всередині двох країн , бо як можна взагалі на цю дичину адекватно реагувати....і Ви це підтримуєте як щось адекватне...кацапи хочуть посварити Україну з Польщою за щоб то не стало....бо відчувать що їм пизда ...будьте друзі трохи розумнішіми....бо кацапськи тварі кругом, вже незнають як нас разсварити, не допомогайте їм будь ласка. Слава Україні! Niech żyje Polska! ....і всіх підарів(не тільки кацапів, а й наших прокацапських...а я бачу їх підарів ще більше ніж кацапів останнім часом повилазило...а скільки ще сидить....) на шибеницю
     
    Дід Змій, Blitzwinkel та LySS подобається це.
  22. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    Та так є...
    ми своє ІПСО - пройшли вже..а вони - ні.
    Та й хвороба політичного популізму - теж подібна..
    А "сценарії" свинопсячі теж "перевірені" - крутять. Минулого тижня у Варшаві вже були "зельОні чоловічки" польського взірця.. ( до речі - теж пірдолили, що одяг військового взірця можна в будь_якому мілітарному "склЕпі" - купити))
    ( бракує лише "зброї з шахт")

    Але постібатись з "духів" ( першопроходців" - то свята справа )))
     
    Otryta, Дід Змій, Blitzwinkel та ще 1-му подобається це.
  23. serebrynay puly

    serebrynay puly Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    60
    Лоти
      на продажу:
    41
      продані:
    150
    Повідомлення:
    17.730
    так , але щоб у людей хватило розуму не повистись на те що вже було в нас....восємь лєт трусіки та все інше
     
    Blitzwinkel та LySS подобається це.
  24. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    Нуууу..всюди є свої думаючі ..і д0л60й06и.
    Адекватні ніби розуміють ситуацію.. ну а тупорилі - кіпішують.
    Така реальність.
    Чим тупіший виборець, тим легше таким "крутити"..
    .."сутіньОр" похвалитись якимись власними політичними і державними здобутками НЕ може, тож і використовує старого_перевіреного "джокера" про "×√й0вих_українців", "УПА", "волинки" і все в тому ж дусі ..
    Ну а наБрід завжди "об'єднується" в напрямку "ворога".
    він ж як тільки "запрезидентився", то щось там в"якав до дОйчів на рахунок "репарацій" з ДСВ.. ну але німці певно і КОНКРЕТНО послали "пшееемка" по "курсу", то ж "патріота" зіграв в нашу сторону (((
    Ну а так як дипломатичний фронт в Україні - "кульгає", ну то "подачу" ми "прийняли"((((
     
    Останнє редагування: 23 чер 2026 у 23:12
    Otryta, иштван та Blitzwinkel подобається це.
  25. serebrynay puly

    serebrynay puly Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    60
    Лоти
      на продажу:
    41
      продані:
    150
    Повідомлення:
    17.730
    оце й пугає....що д0л60й06ив...більш ніж адекватних нажаль
     
    Otryta, Blitzwinkel та LySS подобається це.
  26. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    .. д0л60й06 - це світова проблема..
    Наші "схавали" клоуна, амЕри - трампОна, пшееемки - свого..сутенера і кібОла..
    "простий нарОт" не заморочується аналізом та перспективами, а "хаває" "прості страви".
    Які потім дорого коштують ((((
     
    Otryta, Коромыслов, Blitzwinkel та ще 1-му подобається це.