Про наши ножики..

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Eagle-owl, 22 лют 2009.

  1. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    665
    Адреса:
    Одеса
    Також маю непогану «кованіну»
    IMG_1498.jpeg
     
    slawuta5, Oleg 2, moranno та 4 іншим подобається це.
    1. Новый Оригинал
      1000 грн.
    2. Кітель армії Великої Британії Jacket Combat, що має забарвлення MTP (Multi Terrain Pattern), універс...
      700 грн.
    3. Армейский китель (Англия) в пустынном камуфляже DDPM. Разновидность со змейкой + пуговицы. Этот тип...
      400 грн.
    4. 1600 грн.
    5. Стан бв відмінний, блискавка як нова На бірці на зріст 150-160см Та груди 90-95см
      120 грн.
  2. Garfioni

    Garfioni Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    186
    Адреса:
    Украина
    заявлено Д2. напевно правда. Покриття виконано в стилі «апокаліптик» оригіналів. Ніж лежав на столику неподалік відчиненого все літо вікна - зʼявився легкий піттінг.
    хоча на рахунок марок сталюк грін торн і не бреше.
    Ніж відносно складний у виробництві, репліку лоша вони теж недовго робили.
     
    штрафной подобається це.
  3. Garfioni

    Garfioni Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    186
    Адреса:
    Украина
    Легендарний «тактик».
    Самий тактичний з моїх тактиків.
    Є карбід вольфрамовий склобій і стропоріз (він же різак темнів безпеки в авто).
    Мод марк 1 періоду МОД, не перехідний і тим більше не жалюгідна спрощена пародія блек хока.
    авто версія.
    IMG_0741.jpeg
     
    slawuta5, Готіс, Odezza та ще 1-му подобається це.
  4. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.017
    Адреса:
    Украина
    На диво гарний стан.
     
  5. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.718
    Я его в шкафу откопал)
     
  6. Otryta

    Otryta Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    29
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    48
    Повідомлення:
    4.102
    Доброго вечора ну все і я маю гарні сокири :D.З повагою

    IMG-8536482955be08424412fc066894d2b2-V.jpg IMG-fae11aa62abc50562e34c5eb734b80f4-V.jpg
     
    slawuta5, Oleg 2, moranno та 3 іншим подобається це.
  7. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    665
    Адреса:
    Одеса
    А піхви оригінальні маєте? Ті, де ніж зберігається в розкладеному стані. Це ж той ніж?
     
  8. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.017
    Адреса:
    Украина
    Теж такий мав.Відкоаав біля городища.Продав на віліті за грубі гроші
     
  9. Garfioni

    Garfioni Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    186
    Адреса:
    Украина
    Ні, не маю.
    ніж дістався б/у і без пакування і піхв. IMG_0173.jpeg
     
    Otryta, Oleg 2, штрафной та ще 1-му подобається це.
  10. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.718
    Ааасьсси .
    ААссиметричСкий .!хароший. .не идеален , но резал после Переточки бодро.
    0-02-05-803f81cb16f891cd7d46af9a89e2800fdc395a38bc025aeab77b149902c915ac_a175f4d8ee377801.jpg
     
    Otryta та Unnamed Player подобається це.