Про наши ножики..

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Eagle-owl, 22 лют 2009.

  1. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    665
    Адреса:
    Одеса
    Також маю непогану «кованіну»
    IMG_1498.jpeg
     
    Гліб Глок, slawuta5, Oleg 2 та 5 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 2 шт.)
      Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction-history/auctions?type=for_sales&us...
      80 грн.
    2. (в наявності 98 шт.)
      Продам козирок для пошиття різних головних уборів. Пластмаса не ламка, добре гнеться та тримає форму...
      3 грн.
    3. Капелюх мисливський вінтажний відмінний стан виробництва Австріі. Розмір до 58
      400 грн.
    4. "Пуштунка" и шемаг одним комплектом. Предметы новые, привезены из Пакиста...
      900 грн.
    5. Капелюх ковбойський літній Розмір зазначений як М. В цифровому вираженні 56. Поля та денце вигот...
      300 грн.
  3. Garfioni

    Garfioni Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    186
    Адреса:
    Украина
    заявлено Д2. напевно правда. Покриття виконано в стилі «апокаліптик» оригіналів. Ніж лежав на столику неподалік відчиненого все літо вікна - зʼявився легкий піттінг.
    хоча на рахунок марок сталюк грін торн і не бреше.
    Ніж відносно складний у виробництві, репліку лоша вони теж недовго робили.
     
    штрафной подобається це.
  4. Garfioni

    Garfioni Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    186
    Адреса:
    Украина
    Легендарний «тактик».
    Самий тактичний з моїх тактиків.
    Є карбід вольфрамовий склобій і стропоріз (він же різак темнів безпеки в авто).
    Мод марк 1 періоду МОД, не перехідний і тим більше не жалюгідна спрощена пародія блек хока.
    авто версія.
    IMG_0741.jpeg
     
    LySS, Гліб Глок, slawuta5 та 3 іншим подобається це.
  5. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.017
    Адреса:
    Украина
    На диво гарний стан.
     
  6. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.719
    Я его в шкафу откопал)
     
  7. Otryta

    Otryta Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    29
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    48
    Повідомлення:
    4.103
    Доброго вечора ну все і я маю гарні сокири :D.З повагою

    IMG-8536482955be08424412fc066894d2b2-V.jpg IMG-fae11aa62abc50562e34c5eb734b80f4-V.jpg
     
    LySS, Гліб Глок, slawuta5 та 5 іншим подобається це.
  8. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    665
    Адреса:
    Одеса
    А піхви оригінальні маєте? Ті, де ніж зберігається в розкладеному стані. Це ж той ніж?
     
  9. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.017
    Адреса:
    Украина
    Теж такий мав.Відкоаав біля городища.Продав на віліті за грубі гроші
     
    Odezza подобається це.
  10. Garfioni

    Garfioni Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    186
    Адреса:
    Украина
    Ні, не маю.
    ніж дістався б/у і без пакування і піхв. IMG_0173.jpeg
     
    LySS, Гліб Глок, Otryta та 3 іншим подобається це.
  11. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.719
    Ааасьсси .
    ААссиметричСкий .!хароший. .не идеален , но резал после Переточки бодро.
    0-02-05-803f81cb16f891cd7d46af9a89e2800fdc395a38bc025aeab77b149902c915ac_a175f4d8ee377801.jpg
     
    turist1967, Otryta та Unnamed Player подобається це.
  12. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.017
    Адреса:
    Украина
    Рас пошла такая пьянка,выложу и я Белшпилекирхен.В работе до сих пор 17821936736234520464767579588510.jpg
     
    valerka, moranno, Магуа та ще 1-му подобається це.
  13. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    665
    Адреса:
    Одеса
    Вітаю! Розкажіть, будь ласка, свої враження від ножів. Цікавить ваша думка. Розглядаю обидва, в руках не тримав, хочу почути особисто вашу думку. Дякую
    PS Ножі не скопіювалися, там атропос бокер і дозієр
     
  14. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    665
    Адреса:
    Одеса
    Якщо хтось може щось додати, поділитися враженнями, думками, буду тільки радий
     
    Гліб Глок подобається це.
  15. Гліб Глок

    Гліб Глок Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    10
    Адреса:
    Київ
    Вітаю, якщо порівнювати Dozier та Atropos, без вагань моя думка, за бокером перевага
    Тримав обидва ножа.
    Чому бокер на мою думку, якість, він в руках відчувається як хороших, добротний ніж, має вагу в руці, більше підійде для важких задач, кабар на фото прикольний, але вживу..дуже легкий, ддууже (можливо, для когось це плюс), руківʼя ʼʼдешевеʼʼ, різ, особисто мені не подобається, як ніж на карман, можливо має право на існування, відкрити посилку на пошті, та інше, легкі роботи
    Можливо, будуть ті хто не згоден зі мною, розумію, просто висловив свою думку.
    З повагою до всіх.
     
    Odezza та Otryta подобається це.
  16. Гліб Глок

    Гліб Глок Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    10
    Адреса:
    Київ
    Ще, як варіант, можете подивитись на Boker Smatchet (Його як раз я собі залишив)
     
    Odezza та Otryta подобається це.
  17. Гліб Глок

    Гліб Глок Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    10
    Адреса:
    Київ
    Фото для прикладу (взяв з інтернету)
     

    Images:

    IMG_3305.jpeg
    Odezza та Otryta подобається це.
  18. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    665
    Адреса:
    Одеса
    Дякую, камарад! На сматчер я давно дивився, навіть в магазині примірявся. Так, цікавий ніж
     
    Otryta та Гліб Глок подобається це.
  19. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.719
    А какие задачи для ножа ?
     
  20. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    665
    Адреса:
    Одеса
    Візуальна і тактильна насолода. Думаю, навряд чи я буду їх носити. Хоча, можливо щось із бокерів на броню і візьму, це вже буду дивитися «по місцю». Думав дозієр на літо поносити, але поки що не дуже хороші відгуки про нього
     
    Гліб Глок, YVS та Otryta подобається це.
  21. Garfioni

    Garfioni Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    186
    Адреса:
    Украина
    Коли хочется на кишеню щось не велике. IMG_1490.jpeg
     
    Otryta та Odezza подобається це.