Кельма чи щось інше?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем toz1915, 21 чер 2026 у 21:33.

  1. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.013
    Адреса:
    Украина
    Знайшов торічь ,смутило отвір круглий як на давніх сокирах.Рукоять то вже я зробив.Дякую на перед. IMG_20260621_112144.jpg IMG_20260621_112129.jpg IMG_20260621_112111.jpg
     
  2. Цікаві лоти

    1. Тесак РИА пехотный, солдатский, образца 1848 года. ------- Из личной коллекции. В отличном родном со...
      56500 грн.
    2. Тесак австро-угорський 1854 року
      32000 грн.
    3. Міцні, не сипляться,стан на фото. Багнет входить.
      350 грн.
    4. Немецкий саперный штык бучер.Первая мировая война. Кнопка работает.
      8500 грн.
    5. Тригранний штик до російської піхотної гвинтівки зразка 1826 -1828р.в.Штик трішки почишено від бруду...
      900 грн.
  3. Alter Mann

    Alter Mann Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    229
    Лоти
      на продажу:
    33
      продані:
    355
    Повідомлення:
    3.094
    Адреса:
    Галичина
    gheka, valerka та turist1967 подобається це.
  4. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.013
    Адреса:
    Украина
    Ще напишіть фото на вагах.У нас в селах це називають кельмою.Як є що сказати по справі то кажіть.Нема проходіть мимо.Збетежило провушина під ручку ,була би еліпсна,питань не було би.якшо молоток муляра ,то далі буду цеглини колоти,якщо щось давнє ,то інша справа.
     
    Останнє редагування: 21 чер 2026 у 23:17
  5. studentgr53

    studentgr53 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    421
    Адреса:
    Кропивницький
    В нас кельмою в селах називають те, що й інтернет говорить. Люди живуть родом від Закарпаття до татар і всі однаково називають кельмою. https://uk.wikipedia.org/wiki/Кельма
     
    A10A та valerka подобається це.
  6. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.013
    Адреса:
    Украина
    По предмету є що сказати?яких років ?нащо воду в ступі товкти?Молоток каменаря,кірка,кірочка так добре?Більше не пишіть про кельми бо до предмета стосунку не мають.Цей інструмент не змінювався віки,ось і цікаво до якого періоду відноситься.
     
    Останнє редагування: 22 чер 2026 у 08:18
    studentgr53 подобається це.