Кельма чи щось інше?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем toz1915, 21 чер 2026 у 21:33.

  1. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.012
    Адреса:
    Украина
    Знайшов торічь ,смутило отвір круглий як на давніх сокирах.Рукоять то вже я зробив.Дякую на перед. IMG_20260621_112144.jpg IMG_20260621_112129.jpg IMG_20260621_112111.jpg
     
  2. Цікаві лоти

    1. Штангенциркуль RAXA непоганий стан, все на фото.
      1249 грн.
    2. Насадка для переливу палива з каністри, вермахт
      750 грн.
    3. Заглушка пістолетного грота знаходиться в хорошому стані.
      400 грн.
    4. Каток Sd.kfz 7 Состояние по фото, отсутствует резина.
      1000 грн.
    5. З болота.В лоті тільки кришка.
      300 грн.
  3. Alter Mann

    Alter Mann Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    229
    Лоти
      на продажу:
    33
      продані:
    355
    Повідомлення:
    3.094
    Адреса:
    Галичина
    gheka, valerka та turist1967 подобається це.
  4. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.012
    Адреса:
    Украина
    Ще напишіть фото на вагах.У нас в селах це називають кельмою.Як є що сказати по справі то кажіть.Нема проходіть мимо.Збетежило провушина під ручку ,була би еліпсна,питань не було би.якшо молоток муляра ,то далі буду цеглини колоти,якщо щось давнє ,то інша справа.
     
    Останнє редагування: 21 чер 2026 у 23:17