Вітаю. Кельма ось тут: https://prom.ua/ua/p3080736017-kelm...sKizTGcggfRIJcrX8DpSXMi-sSZ-sQShoChgIQAvD_BwE по Ваших чудових фото подібне на молоток каменяра. З пов
Ще напишіть фото на вагах.У нас в селах це називають кельмою.Як є що сказати по справі то кажіть.Нема проходіть мимо.Збетежило провушина під ручку ,була би еліпсна,питань не було би.якшо молоток муляра ,то далі буду цеглини колоти,якщо щось давнє ,то інша справа.