Советская зажигалка?

Тема у розділі 'ВНП', створена користувачем Ярослав54321, 15 чер 2026.

  1. Ярослав54321

    Ярослав54321 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    2.157
    Адреса:
    Украина
    Наверное советская зажигательная бомба? Насколько опасна? Есть схема?
     

    Images:

    IMG_20260615_194016.jpg
    IMG_20260615_193951.jpg
    IMG_20260615_193923.jpg
    IMG_20260615_193918.jpg
    IMG_20260615_193939.jpg
    Stahl Stadt, Tartar та valerka подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Макет снаряда 8,8 см ( Тигр)
      1000 грн.
    2. Макеты двух минометных мин 50 мм Германия. Почищены и помыты. На двух макетах видны клейма и надписи...
      300 грн.
    3. 200 грн.
    4. Хорошее состояние.Много родного окраса.Укр.почтой тоже отправлю
      99 грн.
    5. Без вредных и опасных веществ. Имеются клайма.Отправка в своей упаковке
      140 грн.
  3. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.982
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...бачиться довоєнна "ЗАБ-2.5т (термітна-запалювальна)...
    ? ?
    :rolleyes::rolleyes:
    :beer:
     
    Останнє редагування: 15 чер 2026
    Tartar, Ph@ntom, Blitzwinkel та ще 1-му подобається це.
  4. Stahl Stadt

    Stahl Stadt Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    100
    Адреса:
    Великий ліс
    Tartar подобається це.
  5. Ярослав54321

    Ярослав54321 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    2.157
    Адреса:
    Украина
    Тока у меня детон алюминевый и чуть другой
     
    Tartar та A10A подобається це.
  6. Ярослав54321

    Ярослав54321 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    2.157
    Адреса:
    Украина
    А що по підривачу в неї? Він якийсь запалювальний чи там є івв? Короче розбирати таке можно?)
     
  7. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.982
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...там, взагалі, повинно бути напИсано що воно таке...
    ... особисто я КАТЕГОРИЧНО НЕ РАДЖУ ВАМ РОЗБИРАТИ (БУДЬ-ЯКИЙ ВНП)
    o_O:smile_8::smile_8:
    :smile_11:
     
    IgromaNew, Tartar, Ph@ntom та ще 1-му подобається це.
  8. Ярослав54321

    Ярослав54321 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    2.157
    Адреса:
    Украина
    Ну якщо там нема чому вибухати то то і не внп))
     
  9. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.982
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...думаю, Ви не розумієте знАчення слова "бачиться" (що у моєму пості)...
    :(:beer:
     
    Blitzwinkel, IgromaNew, гринго80 та 2 іншим подобається це.
  10. Ярослав54321

    Ярослав54321 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    2.157
    Адреса:
    Украина
    Добре, подивимось може знайдеться хтось хто знає що за детон такий
     
  11. Stahl Stadt

    Stahl Stadt Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    100
    Адреса:
    Великий ліс
    Разновидность АГМ-- 1.Тут подробнее :https://www.amonio.es/espoleta_aviacion_agm_1a.htm
     
    A10A подобається це.
  12. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    438
    Повідомлення:
    2.730
    Адреса:
    Finland
    Шановний не грайтесь в Поле Чудес!
    Там пару гривень за того харцизяку після деактивації. А як вліпить,шо потім лісники граблям лівер з сосен здератимуть? Половину з яких вороння перекусить,ще і дітям принесуть в гніздечко. Га?))
     
    Unnamed Player, IgromaNew, SubSailor та 3 іншим подобається це.