Советская зажигалка?

Тема у розділі 'ВНП', створена користувачем Ярослав54321, 15 чер 2026.

  1. Ярослав54321

    Ярослав54321 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    2.157
    Адреса:
    Украина
    Наверное советская зажигательная бомба? Насколько опасна? Есть схема?
     

    Images:

    IMG_20260615_194016.jpg
    IMG_20260615_193951.jpg
    IMG_20260615_193923.jpg
    IMG_20260615_193918.jpg
    IMG_20260615_193939.jpg
    Stahl Stadt, Tartar та valerka подобається це.
    1. 300 грн.
    2. Одним лотом,все на фото
      250 грн.
    3. ММГ підривника
      400 грн.
    4. Латунь. Діаметр 35мм.
      100 грн.
    5. ММГ мины к Австро-Венгерскому 7.5cm Minenwerfer M.17 Kolben
      3200 грн.
  2. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.984
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...бачиться довоєнна "ЗАБ-2.5т (термітна-запалювальна)...
    ? ?
    :rolleyes::rolleyes:
    :beer:
     
    Останнє редагування: 15 чер 2026
    Tartar, Ph@ntom, Blitzwinkel та ще 1-му подобається це.
  3. Stahl Stadt

    Stahl Stadt Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    101
    Адреса:
    Великий ліс
    Tartar подобається це.
  4. Ярослав54321

    Ярослав54321 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    2.157
    Адреса:
    Украина
    Тока у меня детон алюминевый и чуть другой
     
    Tartar та A10A подобається це.
  5. Ярослав54321

    Ярослав54321 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    2.157
    Адреса:
    Украина
    А що по підривачу в неї? Він якийсь запалювальний чи там є івв? Короче розбирати таке можно?)
     
  6. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.984
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...там, взагалі, повинно бути напИсано що воно таке...
    ... особисто я КАТЕГОРИЧНО НЕ РАДЖУ ВАМ РОЗБИРАТИ (БУДЬ-ЯКИЙ ВНП)
    o_O:smile_8::smile_8:
    :smile_11:
     
    IgromaNew, Tartar, Ph@ntom та ще 1-му подобається це.
  7. Ярослав54321

    Ярослав54321 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    2.157
    Адреса:
    Украина
    Ну якщо там нема чому вибухати то то і не внп))
     
  8. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.984
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...думаю, Ви не розумієте знАчення слова "бачиться" (що у моєму пості)...
    :(:beer:
     
    Blitzwinkel, IgromaNew, гринго80 та 2 іншим подобається це.
  9. Ярослав54321

    Ярослав54321 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    2.157
    Адреса:
    Украина
    Добре, подивимось може знайдеться хтось хто знає що за детон такий
     
  10. Stahl Stadt

    Stahl Stadt Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    101
    Адреса:
    Великий ліс
    Разновидность АГМ-- 1.Тут подробнее :https://www.amonio.es/espoleta_aviacion_agm_1a.htm
     
    A10A подобається це.
  11. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    438
    Повідомлення:
    2.730
    Адреса:
    Finland
    Шановний не грайтесь в Поле Чудес!
    Там пару гривень за того харцизяку після деактивації. А як вліпить,шо потім лісники граблям лівер з сосен здератимуть? Половину з яких вороння перекусить,ще і дітям принесуть в гніздечко. Га?))
     
    Unnamed Player, IgromaNew, SubSailor та 3 іншим подобається це.