...там, взагалі, повинно бути напИсано що воно таке... ... особисто я КАТЕГОРИЧНО НЕ РАДЖУ ВАМ РОЗБИРАТИ (БУДЬ-ЯКИЙ ВНП)
Шановний не грайтесь в Поле Чудес! Там пару гривень за того харцизяку після деактивації. А як вліпить,шо потім лісники граблям лівер з сосен здератимуть? Половину з яких вороння перекусить,ще і дітям принесуть в гніздечко. Га?))