Форт -12рм в утиль?

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Андрій_1985, 4 чер 2026.

  1. Андрій_1985

    Андрій_1985 Schütze

    Повідомлення:
    5
    Совет нужен опытных. На фото дефект на стволе, интересует ремонтопригодность.
     

    Images:

    IMG_5281.jpeg
    gheka та akms1974 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Магазини металічні 5,56 3 штуки ціна за два стан 9 з 10 на бойових не були зберігались у підсумках б...
      1400 грн.
    2. Зуб металевий На 50 патронів
      105 грн.
    3. Чохол-тубус для групи затвора AR-15 (короткий). Він призначений лише для зберігання основних деталей...
      310 грн.
    4. Продам саундмодератор на калібр 22lr. Різьба 1/2"-20. Маса 96 г. Довжина/Габарити 135 x 31 мм (...
      3900 грн.
    5. (в наявності 1 шт.)
      Ручна метальна машинка для тарілочок Метальна машинка призначена для викидання тарілочок для стендов...
      300 грн.
  3. akms1974

    akms1974 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    1.795
    Адреса:
    Тайга
    Можно более качественное фото?

    С уважением, Сергей!
     
    Prado, Андрій_1985 та gheka подобається це.
  4. Андрій_1985

    Андрій_1985 Schütze

    Повідомлення:
    5
     

    Images:

    IMG_5284.jpeg
    IMG_5285.jpeg
    IMG_5286.jpeg
    IMG_5287.jpeg
    IMG_5288.jpeg
    IMG_5289.jpeg
    gheka та akms1974 подобається це.
  5. Мураха

    Мураха Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.288
    Адреса:
    Київ Україна
    На тріщину не схоже, подряпина наче якась. Може крім мітка? Як це вам заважає? Буде працювати ще сто років. На крайняк заміна ствола, чого зразу в утіль?
     
    Останнє редагування: 4 чер 2026
    Андрій_1985, gheka, Otryta та 2 іншим подобається це.
  6. Андрій_1985

    Андрій_1985 Schütze

    Повідомлення:
    5
    Купил у знакомого, особо не проверял и в принципе не пользовался. После чистки увидел дефект. Замена ствола через завод?
     
    gheka та akms1974 подобається це.
  7. Мураха

    Мураха Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.288
    Адреса:
    Київ Україна
    Забийте. Не треба там нічого міняти.
     
    VEBERr, Андрій_1985, gheka та 2 іншим подобається це.
  8. akms1974

    akms1974 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    1.795
    Адреса:
    Тайга
    Максимум полировка.

    С уважением, Сергей!
     
    Prado, Андрій_1985 та gheka подобається це.
  9. Андрій_1985

    Андрій_1985 Schütze

    Повідомлення:
    5
    Благодарю, всем добра.
     
    gheka та akms1974 подобається це.
  10. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    ..змінити ствол ( дудку) і по проблемі.
     
    Андрій_1985 та akms1974 подобається це.
  11. LST

    LST Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    12
      продані:
    21
    Повідомлення:
    555
    Адреса:
    Киев, Цитадель.
    Есть версия что кто-то пытался выковырять гильзу после того как у нее оторвало донце.
    Очень легкая шлифовка патронника явно не повредит.
     
    Андрій_1985, akms1974, Otryta та 2 іншим подобається це.
  12. F_R_A_G

    F_R_A_G Hauptmann

    Повідомлення:
    2.362
    Адреса:
    UA
    У гумострільних фортів на цій деталі є гальванічне покриття. Принаймні на моєму форті свого часу воно почало відшаровуватись. Прям лускою. Мусив обдерти. Перевірте, можливо це саме і відбувається. В моєму випадку після відшарування на функціонал це не вплинуло. Під покриттям виявився «чорний» метал.
     
    Андрій_1985 та akms1974 подобається це.
  13. Андрій_1985

    Андрій_1985 Schütze

    Повідомлення:
    5
    Специализированные мастерские?
     
    LySS та akms1974 подобається це.
  14. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    Так..
    ..як Би не було, але тут ДОСВІД і НАВИЧКИ - ключове.
    ( Можна висверлити штифт, "сйомніком" зняти "дудку"..але..хай краще ЦЕ роблять ті, хто виконав такі дії неодноразово.)
     
    akms1974 та Андрій_1985 подобається це.