Каски вермахт

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Максим (SKADLS), 25 тра 2026.

  1. Максим (SKADLS)

    Максим (SKADLS) Oberschütze

    Повідомлення:
    14
    Адреса:
    Україна
    Добрий день!
    Підкажіть по каскам,
    Дякую!
     

    Images:

    20251213_140818.jpg
    20251213_140837.jpg
    20251213_140842.jpg
    20251213_140850.jpg
    20251213_140856.jpg
    20251213_140859.jpg
    20251213_140951.jpg
    20251213_141021.jpg
    20251213_141039.jpg
    20251213_141048.jpg
    Останнє редагування модератором: 26 тра 2026
    skif 76, Tartar, IgromaNew та 4 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 3 шт.)
      Пружини новоробні,якісні.В лоті 2шт.
      700 грн.
    2. Неплохой сохран метал крепкий
      100 грн.
    3. 300 грн.
    4. Запчастини від грабен магазинів
      75 грн.
    5. Цевьё на ПП SA 24-26. Бакелит оригинал . С вопросами и за доп фото писать в личные сообщения. ДАННЫ...
      1000 грн.
  3. Komplekt

    Komplekt Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    44
    Повідомлення:
    425
    Адреса:
    Черкаси
    одна м42 інша м40 або м35,

    Люто вбиті, не хочу розчаровувати, але ціна дуже символічна в районні 1000 грн при хорошому фарті
     
    Rudolf Ribbentrop, Stach, Tartar та ще 1-му подобається це.
  4. Максим (SKADLS)

    Максим (SKADLS) Oberschütze

    Повідомлення:
    14
    Адреса:
    Україна
    Дякую за відповідь!
    Вони ржаві але метал живий , одна лопнута на неї ящик металевий кинули , коли закопували,
    можливо нада шліфанути? чи нехай цим займається спеціаліст?
     
    Komplekt подобається це.
  5. viktor 78

    viktor 78 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    58
    Повідомлення:
    9.582
    Не треба шліфувати,помийте їх водою з хоз.милом та копроновою щіткою..,щоб хочаб збити ,,коржі" які є на них,і метал на них не зовсім живий як ви сказали, особливо на козирьках,на одній М 42 ,,піла"..,на іншому зовсім частини вальца нема,останнє зовсім не видно,по цім фото,їх взагалі так не роблять..
     
    evgeny***, sergeyk2, Tamerlan25 та 2 іншим подобається це.
  6. Stach

    Stach Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    46
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    69
    Повідомлення:
    1.255
    Адреса:
    Украина,Покуття
    За всі.
     
    Knauss подобається це.
  7. Tamerlan25

    Tamerlan25 Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    28
    Повідомлення:
    2.595
    Убиты напрочь. При качественной чистке- будет полное решето. Пластовая ржа- печаль. В реставрации будут очень тяжёлые. 500-600 за две и то если купят у кого есть желание поупражняться.
     
    knife231, SERGIO*, Manergeim та 3 іншим подобається це.