Кинжал

Тема у розділі 'Росія', створена користувачем Sobolevmisha, 6 тра 2026.

  1. Sobolevmisha

    Sobolevmisha Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    245
    Адреса:
    Черноморск
    День добрый. Достался за недорого такой вот кинжал . как по мне фронтовая классика.
     

    Images:

    IMG_20260506_101312.jpg
    IMG_20260506_101152.jpg
    IMG_20260506_101021.jpg
    IMG_20260506_101048.jpg
    IMG_20260506_100956.jpg
    IMG_20260506_100940.jpg
    IMG_20260506_101225.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Оригинальная кобура Манлихер М1905. Отличное коллекционное состояние. Кобуры для пистолета Манлихер...
      7200 грн.
    2. Кронштейн прицілу AGM Rattler все на фото
      3000 грн.
    3. Все новое, отлично подойдёт для реконструкции.
      500 грн.
    4. Б.У. Работяга еще побегает Вы получите именно тот товар , который на фото в лоте * -Любые дополнител...
      152 грн.
    5. (в наявності 3 шт.)
      Матеріал — НВМПЕ (висвисокомолекулярний поліетилен) М'який бронепакет надійно захищає від дрібн...
      2300 грн.
  3. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.752
    Адреса:
    Запорожье
    Більш схожий на зонівський.
     
  4. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    58
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    104
    Повідомлення:
    5.435
    Адреса:
    Україна
    Доброго!
    Не факт, що він радянський:), хоча стверджувати не буду.
    C42D2A6E-B96D-4E35-AFAE-98E38E35BCBA.jpeg 3669150.jpeg
    В американців, наприклад, саморобки (theater made) із подібними наборними рукоятками теж були:). Американці їх називають Sweetheart grips:),
    тому що іноді всередину фото вставляли.
    il_fullxfull.5667673517_pasr.jpg
    З повагою,
     
    Unnamed Player, Elvis1988, Instructor - Sun та ще 1-му подобається це.
  5. 646dg

    646dg General-major

    Повідомлення:
    8.085
    Адреса:
    Нью Йорк,Одесса
    В данном случае - чья -то фантазия. ИМХО
     
    Blitzwinkel, LySS та Прокоп01 подобається це.
  6. lgg1969

    lgg1969 Oberleutnant

    Повідомлення:
    2.205
    Адреса:
    Тихий Омут
    Не фантазия а химера . Клин , гарда и ножны по моде до 17 года . Рукоять и тыльник на войну .
    Когда собрали ( на слэнге поженили ) без фотографии расклепа , сказать трудно и скорее всего невозможно .
    Думаю ножик уже разобрали , доработали и продали два *безвопросных оригинала *.