Значок - ges.gesch.

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Paul, 9 кві 2026.

  1. Paul

    Paul Moderator

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1454
    Лоти
      на продажу:
    278
      продані:
    2.781
    Повідомлення:
    8.259
    Адреса:
    Nogaische Steppe, Ukraine
    Підкиньте, будь ласка, інфу по значку. Маркування ges.gesch. Можливо це якийсь каппен?
     

    Images:

    IMG_20260407_153208.jpg
    IMG_20260407_153202.jpg
    240оsb, Roma_1985, Falconer та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Штопор вінтажний старовинний виробництва Франціі
      280 грн.
    2. Фаянсовая миска для первых блюд Вермахт Бавария 1941 год.
      2500 грн.
    3. Ложка Вермахт. Состояние по фото. Материал-нерж. Есть клеймо.
      1250 грн.
    4. Ніж великий столовий старовинний посрібленний виробництв Франці. Товщина обуху 3 мм. Без люфту.
      450 грн.
    5. Отличное блюдо от известнейшего в Рейхе производителя! Фирма существует и по ныне! Без сколов и трещ...
      2340 грн.
  3. 646dg

    646dg General-major

    Повідомлення:
    8.085
    Адреса:
    Нью Йорк,Одесса
    240оsb, флегМАТ, Alex Richter та 7 іншим подобається це.
  4. Fentos

    Fentos Oberst

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    3.508
    Адреса:
    Україна
    А тут пишуть " Каппенабцейхен, знак на гол. убор, виготовлений для каринтійських військ з нагоди Різдва на фронті." ;)

    Безымянный.jpg
     
    TarASha, Лорд Грегори, SergZSK та 5 іншим подобається це.
  5. Paul

    Paul Moderator

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1454
    Лоти
      на продажу:
    278
      продані:
    2.781
    Повідомлення:
    8.259
    Адреса:
    Nogaische Steppe, Ukraine
    ОТ і мені здалося, що я бачив цей знак, як каппен! Дякую! :beer:
     
    Fentos подобається це.