Значок - ges.gesch.

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Paul, 9 кві 2026.

  1. Paul

    Paul Moderator

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1454
    Лоти
      на продажу:
    278
      продані:
    2.779
    Повідомлення:
    8.259
    Адреса:
    Nogaische Steppe, Ukraine
    Підкиньте, будь ласка, інфу по значку. Маркування ges.gesch. Можливо це якийсь каппен?
     

    Images:

    IMG_20260407_153208.jpg
    IMG_20260407_153202.jpg
    240оsb, Roma_1985, Falconer та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Коп и чердачные находки . Корпуса без ВВ - внутри залит строительный раствор ( легко удаляется )...
      400 грн.
    2. Взрыватель немецких противотанковых мин tmiz 42 сработанный,окрас родной.
      150 грн.
    3. ММГ Ф1 в рідній фарбі , пробка клеймо,мита водою різблення в гарному стані.
      555 грн.
    4. Стан на фото.
      700 грн.
    5. Верхняя часть противотанковой мины. Лот 3 Запескоструена. Металл крепкий. Всё на фото. Для любых це...
      700 грн.
  3. 646dg

    646dg General-major

    Повідомлення:
    8.085
    Адреса:
    Нью Йорк,Одесса
    240оsb, флегМАТ, Alex Richter та 7 іншим подобається це.
  4. Fentos

    Fentos Oberst

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    3.508
    Адреса:
    Україна
    А тут пишуть " Каппенабцейхен, знак на гол. убор, виготовлений для каринтійських військ з нагоди Різдва на фронті." ;)

    Безымянный.jpg
     
    TarASha, Лорд Грегори, SergZSK та 5 іншим подобається це.
  5. Paul

    Paul Moderator

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1454
    Лоти
      на продажу:
    278
      продані:
    2.779
    Повідомлення:
    8.259
    Адреса:
    Nogaische Steppe, Ukraine
    ОТ і мені здалося, що я бачив цей знак, як каппен! Дякую! :beer:
     
    Fentos подобається це.