Радянський протигаз

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем MarkMedvedev_, 29 бер 2026.

  1. MarkMedvedev_

    MarkMedvedev_ Oberschütze

    Повідомлення:
    14
    Адреса:
    Kozova
    Вітаю!Цей радянський протигаз був знайдений в бомбосховищі 50-60х років, в інтернеті про нього інформації ноль. Дуже похожий на капсулу для новонароджених дітей. Будь ласка поможіть з індинтифікацією. IMG_20260329_200830.jpg IMG_20260329_200805.jpg IMG_20260329_200746.jpg
     
    TarASha, swat12, Tartar та 2 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. ММГ 57мм.ЗІС 2 Клейма,На дульці гільзи є тріщини Стан на фото.
      4200 грн.
    2. Футляр від допників до німецького міномета Grw.34 81,4мм Напис на кришці; “Zusatzldg.s.Grw.34” і ниж...
      70 грн.
    3. Макеты двух минометных мин 50 мм Германия. Почищены и помыты. На двух макетах видны клейма и надписи...
      300 грн.
    4. 200 грн.
    5. Макет снаряда от сорокопятки Бронебойный
      400 грн.
  3. ARROW

    ARROW Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    513
    Лоти
      на продажу:
    152
      продані:
    1.157
    Повідомлення:
    3.115
    Адреса:
    г.Харьков
    Доброго. Так и есть. Детский противогаз-конверт. Судя по клеймам - 41й год.
     

    Images:

    20260329_202508.jpg
    20260329_202527.jpg
    AK-725, SergZSK, Старий Похабич та 16 іншим подобається це.
  4. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    86
    Повідомлення:
    3.077
    Адреса:
    Дике поле, широкий гай.
    На зображенні представлений радянський цивільний протигаз ГП-4у, який зараз класифікується як предмет колекціонування. Це сказав ШІ
     
    Tartar, valerka, 1985demon66 та ще 1-му подобається це.
  5. 1985demon66

    1985demon66 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    1.711
    Адреса:
    Черкасская обл. Белозерье
    Ох той ШІ з своїм колекцієнуванням, повидавали нам ИД-11, то гуглили, як ним користуватися ШІ також відповів, що супер пупер мега раритет))) вибачаюсь за флуд:beer:
     
    A10A, Tactii, Tartar та 4 іншим подобається це.
  6. MarkMedvedev_

    MarkMedvedev_ Oberschütze

    Повідомлення:
    14
    Адреса:
    Kozova
    Дуже дякую всім хто допоміг з індинтифікацією!!!:beer:
     
    Tartar, turist1967 та ARROW подобається це.
  7. Loveshm41m

    Loveshm41m Schütze

    Повідомлення:
    2
    Адреса:
    Рівне
    Доброго дня чому використовуєте фото без позначення автора?
     
  8. 1985demon66

    1985demon66 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    1.711
    Адреса:
    Черкасская обл. Белозерье
    Це що за нововедення? Десь в правилах форуму відбулися зміни?
     
    TarASha подобається це.
  9. Loveshm41m

    Loveshm41m Schütze

    Повідомлення:
    2
    Адреса:
    Рівне
    Чисто для поваги до людини