Радянський протигаз

Discussion in 'Що це таке?' started by MarkMedvedev_, Mar 29, 2026.

  1. MarkMedvedev_

    MarkMedvedev_ Oberschütze

    Messages:
    14
    Location:
    Kozova
    Вітаю!Цей радянський протигаз був знайдений в бомбосховищі 50-60х років, в інтернеті про нього інформації ноль. Дуже похожий на капсулу для новонароджених дітей. Будь ласка поможіть з індинтифікацією. IMG_20260329_200830.jpg IMG_20260329_200805.jpg IMG_20260329_200746.jpg
     
    TarASha, swat12, Tartar and 2 others like this.
  2. Интересные лоты

    1. Бінокль Вермахта, в оригінальній фарбі. Правий окуляр відсутній, через лівий окуляр видимість дуже...
      1700 грн.
    2. Німецький рюкзак торністер 1937року на свій вік стан відмінний, багато написів клейм.
      4500 грн.
    3. Шведский армейский кожаный подсумок для магазинов ручного пулемета M37 BAR (Browning Automatic Rifle...
      750 грн.
    4. Німецький піхотний рюкзак. Складський стан! Більше і додати нічого…
      7000 грн.
    5. Оригинальная продуктовая сумка немецкого солдата с элементами реставрации.
      3300 грн.
  3. ARROW

    ARROW Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    513
    Лоты
      на продаже:
    152
      проданные:
    1,157
    Messages:
    3,115
    Location:
    г.Харьков
    Доброго. Так и есть. Детский противогаз-конверт. Судя по клеймам - 41й год.
     

    Images:

    20260329_202508.jpg
    20260329_202527.jpg
  4. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    47
    Лоты
      на продаже:
    6
      проданные:
    86
    На зображенні представлений радянський цивільний протигаз ГП-4у, який зараз класифікується як предмет колекціонування. Це сказав ШІ
     
  5. 1985demon66

    1985demon66 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Ох той ШІ з своїм колекцієнуванням, повидавали нам ИД-11, то гуглили, як ним користуватися ШІ також відповів, що супер пупер мега раритет))) вибачаюсь за флуд:beer:
     
    A10A, Tactii, Tartar and 4 others like this.
  6. MarkMedvedev_

    MarkMedvedev_ Oberschütze

    Messages:
    14
    Location:
    Kozova
    Дуже дякую всім хто допоміг з індинтифікацією!!!:beer:
     
    Tartar, turist1967 and ARROW like this.
  7. Loveshm41m

    Loveshm41m Schütze

    Messages:
    2
    Location:
    Рівне
    Доброго дня чому використовуєте фото без позначення автора?
     
  8. 1985demon66

    1985demon66 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Це що за нововедення? Десь в правилах форуму відбулися зміни?
     
    TarASha likes this.
  9. Loveshm41m

    Loveshm41m Schütze

    Messages:
    2
    Location:
    Рівне
    Чисто для поваги до людини