Карабін Каркано

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем Kumach, 8 лют 2026.

  1. Kumach

    Kumach Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    12
    Адреса:
    Полтава,Украина
    Усім доброго дня! Допоможіть, будь ласка, у визначенні моделі карабіну! Дуже схожий на Каркано, але за ложевими кільцями й прицільною планкою не можу зрозуміти яка модель! Заздалегідь вдячний! З повагою
     

    Images:

    IMG_3044.jpeg
    IMG_3043.jpeg
    A10A подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Отправлю любой службой. Упаковка бесплатно.
      150 грн.
    2. Диск ДП, складського зберігання, раннього зразку (фрезерована горловина). Повністю комплектний. Трох...
      1200 грн.
    3. Ось для колес Кулемету Максим. Купувалась тут на форумі. На рахунок оригінальності не скажу. Так фун...
      93 грн.
    4. В продажу рукоятка мг15 Матеріал горіх
      4200 грн.
    5. Предложу мелочи к затвору пулемета ZB-30. Оригинал, состояние складское. В состав лота входят: - уда...
      550 грн.
  3. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    55
      продані:
    991
    Повідомлення:
    11.229
    Адреса:
    OSTWALL
    В направлении румынского карабина М 1893, не смотрели ? Мне, с телефона, сложно.
     
    ТарасМ, A10A, Лера ОУН-УПА та 2 іншим подобається це.
  4. Kumach

    Kumach Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    12
    Адреса:
    Полтава,Украина
    Дякую за допомогу! Це таки він, Манліхер Steyr, M1893! З повагою
     
    Falconer, ТарасМ, duke6kirill та 2 іншим подобається це.
  5. Carl Zebisch

    Carl Zebisch Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    41
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    62
    Повідомлення:
    6.749
    Адреса:
    Bassarabia Cetatea-Alba
    Только смотрите, там могут быть бонусы, основной моделью был под патрон 6,5х54Р М.93, но перед или во время ПМВ румыны заказали/выпустили точно такой же, но под австрийский патрон 8х50 Р, там разница в пачке и соответственно немного изменена геометрия магазинной коробки. На этом что у Вас сверху вензель румынского короля Кароля 1
     
    Мичман13, ТарасМ та Kumach подобається це.
  6. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.595
    Адреса:
    Біля лінії Арпада
    8*50R то патрон проблематичний і дуже дорогий.
     
  7. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.978
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...розкажіть, бдлск ?
    А що не так з тим набоєм, і чого він такий дорогий ?
    :rolleyes::):beer:

    P.S. ...чи хтось спробує з цього стріляти ???
    :smile_9:
     
    Останнє редагування: 15 лют 2026
  8. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.978
    Адреса:
    Київ, Україна
    :);):rolleyes:
    ? ? ?
     

    Images:

    Opera Снимок_2026-02-15_082658_www.reddit.com.png
    ТарасМ подобається це.
  9. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.595
    Адреса:
    Біля лінії Арпада
    А де у нас на Україні можна купити такий патрон?
     
  10. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.750
    Адреса:
    Запорожье
    Хотів подивитись, хто зараз віпускає цей патрон. Відкрив каталог Франконії і не знайшов жодного виробника.
    Ще момент, Гугл видає цікаву інформацію, що 8х50 були різні, були 8×50 R Лебель і були 8×50 R Манліхер. І це маркування саме патрона, а не марка зброї.
     
    ТарасМ та Bandera2 подобається це.
  11. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.595
    Адреса:
    Біля лінії Арпада
    То Лебель
     

    Images:

    Messenger_creation_A0691B22-CD48-4DC6-9979-701BAD75067C.jpeg
    VitalicBondarchuk1974 та ТарасМ подобається це.
  12. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.978
    Адреса:
    Київ, Україна
    :cool:
     

    Images:

    Opera Снимок_2026-02-15_203640_www.gunsinternational.com.png
    Opera Снимок_2026-02-15_204027_milsurpmunitions.com.png
    valerka та \Lisovik/ подобається це.
  13. Carl Zebisch

    Carl Zebisch Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    41
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    62
    Повідомлення:
    6.749
    Адреса:
    Bassarabia Cetatea-Alba
    Купить нельзя, но можно сделать, фирма ППУ выпускает патроны и гильзы 8х56 Р Маннлихер, американская фирма CH4D выпускает кастом матрицу под 8х50Р австрийский Маннлихер https://chtoolanddie.com/calibers/caliber?id=8x50RAusMan
     
    valerka подобається це.
  14. Carl Zebisch

    Carl Zebisch Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    41
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    62
    Повідомлення:
    6.749
    Адреса:
    Bassarabia Cetatea-Alba
    Ну 8х50Р Лебель и 8х56Р Маннлихер австрийский М.30/венгерский М.31 выпускает сербская ППУ
    https://www.prvipartizan.com/rifle_ammo.php
     
  15. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.595
    Адреса:
    Біля лінії Арпада
    То довга процедура із замовленням і дозволом тим більше.
     
  16. Carl Zebisch

    Carl Zebisch Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    41
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    62
    Повідомлення:
    6.749
    Адреса:
    Bassarabia Cetatea-Alba
    Согласитесь, что если будет достойный стриховый или чердачный вариант, сдавать или переводить в СХП жалко, хранить дома стрёмно, самое то чтобы его официально узаконить и поставить на учёт, но опять таки отстрел у разрешителя только заводскими патронами, а то за самокрут при регистрации/перерегистрации сделают ататайку.
     
    valerka та ТарасМ подобається це.
  17. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.595
    Адреса:
    Біля лінії Арпада
    Я уже був такий наївний у 2007 р.Хотів зареєструвати 43 М.Забрали ...
     
    Мичман13, ArtBorsuk та ТарасМ подобається це.