Карабін Каркано

Discussion in 'Стрілецька зброя та її фрагменти' started by Kumach, Feb 8, 2026.

  1. Kumach

    Kumach Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Messages:
    12
    Location:
    Полтава,Украина
    Усім доброго дня! Допоможіть, будь ласка, у визначенні моделі карабіну! Дуже схожий на Каркано, але за ложевими кільцями й прицільною планкою не можу зрозуміти яка модель! Заздалегідь вдячний! З повагою
     

    Images:

    IMG_3044.jpeg
    IMG_3043.jpeg
    A10A likes this.
  2. Интересные лоты

    1. Приціл гвинтівки ТОЗ 8-12 з планкою. Все на фото.
      700 грн.
    2. База ласточкин хваст к винтовка Тоз 8-12 с болтиками всё на фото в лот входит 1 шт
      700 грн.
    3. Копія рами тоз 8. Воронена клєвером.
      3000 грн.
    4. Доброго дня продам газову камеру до гвинтівки СВД. Досталася по обміну.
      3000 грн.
    5. Нова, оригінальна, не встановлювалась.
      350 грн.
  3. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    539
    Лоты
      на продаже:
    55
      проданные:
    991
    Messages:
    11,229
    Location:
    OSTWALL
    В направлении румынского карабина М 1893, не смотрели ? Мне, с телефона, сложно.
     
  4. Kumach

    Kumach Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Messages:
    12
    Location:
    Полтава,Украина
    Дякую за допомогу! Це таки він, Манліхер Steyr, M1893! З повагою
     
  5. Carl Zebisch

    Carl Zebisch Oberst

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    41
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    62
    Messages:
    6,749
    Location:
    Bassarabia Cetatea-Alba
    Только смотрите, там могут быть бонусы, основной моделью был под патрон 6,5х54Р М.93, но перед или во время ПМВ румыны заказали/выпустили точно такой же, но под австрийский патрон 8х50 Р, там разница в пачке и соответственно немного изменена геометрия магазинной коробки. На этом что у Вас сверху вензель румынского короля Кароля 1
     
  6. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    8*50R то патрон проблематичний і дуже дорогий.
     
  7. A10A

    A10A General-leutnant

    Messages:
    23,978
    Location:
    Київ, Україна
    ...розкажіть, бдлск ?
    А що не так з тим набоєм, і чого він такий дорогий ?
    :rolleyes::):beer:

    P.S. ...чи хтось спробує з цього стріляти ???
    :smile_9:
     
    Last edited: Feb 15, 2026
  8. A10A

    A10A General-leutnant

    Messages:
    23,978
    Location:
    Київ, Україна
    :);):rolleyes:
    ? ? ?
     

    Images:

    Opera Снимок_2026-02-15_082658_www.reddit.com.png
    ТарасМ likes this.
  9. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    А де у нас на Україні можна купити такий патрон?
     
  10. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    2
    Messages:
    1,750
    Location:
    Запорожье
    Хотів подивитись, хто зараз віпускає цей патрон. Відкрив каталог Франконії і не знайшов жодного виробника.
    Ще момент, Гугл видає цікаву інформацію, що 8х50 були різні, були 8×50 R Лебель і були 8×50 R Манліхер. І це маркування саме патрона, а не марка зброї.
     
    ТарасМ and Bandera2 like this.
  11. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    То Лебель
     

    Images:

    Messenger_creation_A0691B22-CD48-4DC6-9979-701BAD75067C.jpeg
  12. A10A

    A10A General-leutnant

    Messages:
    23,978
    Location:
    Київ, Україна
    :cool:
     

    Images:

    Opera Снимок_2026-02-15_203640_www.gunsinternational.com.png
    Opera Снимок_2026-02-15_204027_milsurpmunitions.com.png
    valerka and \Lisovik/ like this.
  13. Carl Zebisch

    Carl Zebisch Oberst

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    41
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    62
    Messages:
    6,749
    Location:
    Bassarabia Cetatea-Alba
    Купить нельзя, но можно сделать, фирма ППУ выпускает патроны и гильзы 8х56 Р Маннлихер, американская фирма CH4D выпускает кастом матрицу под 8х50Р австрийский Маннлихер https://chtoolanddie.com/calibers/caliber?id=8x50RAusMan
     
    valerka likes this.
  14. Carl Zebisch

    Carl Zebisch Oberst

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    41
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    62
    Messages:
    6,749
    Location:
    Bassarabia Cetatea-Alba
    Ну 8х50Р Лебель и 8х56Р Маннлихер австрийский М.30/венгерский М.31 выпускает сербская ППУ
    https://www.prvipartizan.com/rifle_ammo.php
     
  15. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    То довга процедура із замовленням і дозволом тим більше.
     
  16. Carl Zebisch

    Carl Zebisch Oberst

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    41
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    62
    Messages:
    6,749
    Location:
    Bassarabia Cetatea-Alba
    Согласитесь, что если будет достойный стриховый или чердачный вариант, сдавать или переводить в СХП жалко, хранить дома стрёмно, самое то чтобы его официально узаконить и поставить на учёт, но опять таки отстрел у разрешителя только заводскими патронами, а то за самокрут при регистрации/перерегистрации сделают ататайку.
     
    valerka and ТарасМ like this.
  17. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Я уже був такий наївний у 2007 р.Хотів зареєструвати 43 М.Забрали ...