Цікаве клеймо на Luger p-08

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Alex_l76, 20 жов 2025.

  1. Alex_l76

    Alex_l76 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.267
    Адреса:
    Одесса,Украина
    Доброго вечора шановні форумчани. Побачив такий Люгер з клеймом, якого до сих пір не бачив взагалі, хоча тема мені цікава. Сам зразок 1916 року вироблення, але клеймо не зовсім звичайне - якір. Хто може надати відповідь по цьому? photo_2025-10-20_18-47-21 (3).jpg питанню?
     

    Images:

    photo_2025-10-20_18-47-21 (4).jpg
    photo_2025-10-20_18-47-21 (2).jpg
    casperovi4, Tartar та Topaz81 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Солдат Австро -Венгри. Оригинал ЦЕНА ЗА 1 шт. Не упустите свой шанс пополнить свою коллекцию. Удачи...
      400 грн.
    2. сост.на фото
      180 грн.
    3. Открытка подписная немецкие солдаты
      200 грн.
    4. Фото. Німецькі військові.
      100 грн.
    5. Військові поховання. Німеччина . ПСВ.
      100 грн.
  3. Кайзеровский офицер

    Кайзеровский офицер General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    4.961
    Адреса:
    Metropolis ☢
    Bangalor, Криос, Tartar та 5 іншим подобається це.
  4. Alex_l76

    Alex_l76 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.267
    Адреса:
    Одесса,Украина
    Щиро дякую за відповідь! Справа в тому, що цей екземпляр я особисто сфотографував саме в музеї зброї в Зулі. Трохі не зрозуміло чому якорь, якщо робили для Люфтваффе. Але раніше не бачив такого клейма. З повагою до Вас!!!
     

    Images:

    IMG-20251020-WA0004.jpg
    Останнє редагування: 20 жов 2025
    Криос, Tartar та Кайзеровский офицер подобається це.
  5. Кайзеровский офицер

    Кайзеровский офицер General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    4.961
    Адреса:
    Metropolis ☢
    https://sks-files.com/index.php?topic=4061.0

    https://www.lugerforums.com/threads/posible-krieghoff-code-p-luger.128029/

    Это оружие порой проскакивает на Западе.
     
    Bangalor, Криос, Tartar та ще 1-му подобається це.
  6. Alex_l76

    Alex_l76 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.267
    Адреса:
    Одесса,Украина
    Подивився по Вашим ссилкам, та бачу що доволі рідка річ. Ціни близько 7200 баксів явно не як за звичайний екземпляр. Це навіть в 3,5 рази дорожче за "артилерійську" модель в гарному стані з кобурою на додачу.
     
    casperovi4, Tartar та Кайзеровский офицер подобається це.