Цікаве клеймо на Luger p-08

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Alex_l76, 20 жов 2025.

  1. Alex_l76

    Alex_l76 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.267
    Адреса:
    Одесса,Украина
    Доброго вечора шановні форумчани. Побачив такий Люгер з клеймом, якого до сих пір не бачив взагалі, хоча тема мені цікава. Сам зразок 1916 року вироблення, але клеймо не зовсім звичайне - якір. Хто може надати відповідь по цьому? photo_2025-10-20_18-47-21 (3).jpg питанню?
     

    Images:

    photo_2025-10-20_18-47-21 (4).jpg
    photo_2025-10-20_18-47-21 (2).jpg
    casperovi4, Tartar та Topaz81 подобається це.
    1. Наган под жевело 1912 год ,приятное состояние ,доки в комплекте +40 шт , жевело.
      35000 грн.
    2. Оригинальные накладки склад.хранения на РН. Матераил-пропитанный орех.
      299 грн.
    3. (в наявності 4 шт.)
      Абсолютно Новий Клеймо молоток у колі
      250 грн.
    4. Продам редкий курок на жандармский/командирский Наган..Все оригинал.Без вмешательств.Прекрасно/прави...
      8957 грн.
    5. Рамка, неплохой исходник. Треугольный целик и пенёк + родная дверца с пружиной ! Все резьбы гуд ! Ос...
      19500 грн.
  2. Кайзеровский офицер

    Кайзеровский офицер General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    4.961
    Адреса:
    Metropolis ☢
    Bangalor, Криос, Tartar та 5 іншим подобається це.
  3. Alex_l76

    Alex_l76 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.267
    Адреса:
    Одесса,Украина
    Щиро дякую за відповідь! Справа в тому, що цей екземпляр я особисто сфотографував саме в музеї зброї в Зулі. Трохі не зрозуміло чому якорь, якщо робили для Люфтваффе. Але раніше не бачив такого клейма. З повагою до Вас!!!
     

    Images:

    IMG-20251020-WA0004.jpg
    Останнє редагування: 20 жов 2025
    Криос, Tartar та Кайзеровский офицер подобається це.
  4. Кайзеровский офицер

    Кайзеровский офицер General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    4.961
    Адреса:
    Metropolis ☢
    https://sks-files.com/index.php?topic=4061.0

    https://www.lugerforums.com/threads/posible-krieghoff-code-p-luger.128029/

    Это оружие порой проскакивает на Западе.
     
    Bangalor, Криос, Tartar та ще 1-му подобається це.
  5. Alex_l76

    Alex_l76 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.267
    Адреса:
    Одесса,Украина
    Подивився по Вашим ссилкам, та бачу що доволі рідка річ. Ціни близько 7200 баксів явно не як за звичайний екземпляр. Це навіть в 3,5 рази дорожче за "артилерійську" модель в гарному стані з кобурою на додачу.
     
    casperovi4, Tartar та Кайзеровский офицер подобається це.