Гільза S&W ?

Тема у розділі 'Кулі та гільзи', створена користувачем флегМАТ, 24 бер 2025.

  1. флегМАТ

    флегМАТ Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    57
    Повідомлення:
    1.112
    Адреса:
    Київська обл.
    Вітаю знавців та любителів прекрасного)) Підкажіть, будь-ласка, від якої зброї гільза? Це період ДСВ? Щиро вдячний всім за допомогу.
     

    Images:

    IMG_20250324_141414.jpg
    IMG_20250324_141435.jpg
    IMG_20250324_140154.jpg
    valerka та Николай Кашуба подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 80 шт.)
      макети.гильза стреляна.пуля не стреляна. пуля впресована в обжатую гильзу.в размере
      18 грн.
    2. 450 грн.
    3. Відпрацьована гільза ПЗАМ Ціна за 1 шт 800грн В наявності є 10
      800 грн.
    4. (в наявності 5 шт.)
      Распулен, 15 год производства.
      450 грн.
    5. ММГ холостого набою 5,56х45 виробництва Нiмечинна. Маркування - «5,56х45 - DAG 98 KO 118»
      100 грн.
  3. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.982
    Адреса:
    Київ, Україна
    "Сельє і Бєлло", Ріга.
    .32 "Сміт-і-Вессон"
    7,8 X 15 R
    0.32 "корОткий"
    (міжвоєнний період)
     
    Останнє редагування: 25 бер 2025
    Antis, valerka, RIHARD 77 та 3 іншим подобається це.
  4. флегМАТ

    флегМАТ Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    57
    Повідомлення:
    1.112
    Адреса:
    Київська обл.
    Ось іще Рига. Такий самий? Хоча ця гільза наче трохи довша за першу.
     

    Images:

    IMG_20250406_093800-min.jpg
    valerka подобається це.