Гільза S&W ?

Discussion in 'Кулі та гільзи' started by флегМАТ, Mar 24, 2025.

  1. флегМАТ

    флегМАТ Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    37
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    57
    Messages:
    1,112
    Location:
    Київська обл.
    Вітаю знавців та любителів прекрасного)) Підкажіть, будь-ласка, від якої зброї гільза? Це період ДСВ? Щиро вдячний всім за допомогу.
     

    Images:

    IMG_20250324_141414.jpg
    IMG_20250324_141435.jpg
    IMG_20250324_140154.jpg
  2. Интересные лоты

    1. 450 грн.
    2. (в наличии 928 шт.)
      ММГ 5.45х39 .Все стреляное.Пуля сидит плотно (впресована в обжатую гильзу).Макет в размере.Цена за 1...
      15 грн.
    3. Відпрацьована гільза ПЗАМ Ціна за 1 шт 800грн В наявності є 10
      800 грн.
    4. (в наличии 10 шт.)
      ММГ.Гильза латунь тировой отстрел..…Пуля сидит плотно.Вставлена в обжатую гильзу.Все в размере
      40 грн.
    5. ММГ патронов 7.62х39, 1989 года, 20шт в родной упаковке, выпущены на Климовском специализированном п...
      400 грн.
  3. A10A

    A10A General-leutnant

    Messages:
    23,981
    Location:
    Київ, Україна
    "Сельє і Бєлло", Ріга.
    .32 "Сміт-і-Вессон"
    7,8 X 15 R
    0.32 "корОткий"
    (міжвоєнний період)
     
    Last edited: Mar 25, 2025
    Antis, valerka, RIHARD 77 and 3 others like this.
  4. флегМАТ

    флегМАТ Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    37
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    57
    Messages:
    1,112
    Location:
    Київська обл.
    Ось іще Рига. Такий самий? Хоча ця гільза наче трохи довша за першу.
     

    Images:

    IMG_20250406_093800-min.jpg
    valerka likes this.