Орден яка степінь?

Тема у розділі 'Медалі та знаки', створена користувачем liman, 3 бер 2025.

  1. liman

    liman Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    288
    Лоти
      на продажу:
    7
      продані:
    552
    Повідомлення:
    7.068
    Адреса:
    Рівне - сіті
    Вітаю товариство.
    підкажіть для колеги прицінитися по ордену.
    Чи з дорожчих чи дешевших варіантів?

    [​IMG]


    [​IMG]

    [​IMG]
     
  2. Цікаві лоти

    1. Знак, накладка. 47 піхотна дивізія США. Матеріал олов'яниста в бронза.
      500 грн.
    2. Состояние на фото
      6000 грн.
    3. Пропоную комплект для пікельхельм,помитий водою без хімії
      1500 грн.
    4. 7.Капен Ерцгерцог Фрідріх Австро Угорщина
      1300 грн.
    5. Стан по фото. Накладений платіж ВІДСУТНІЙ. Висилаю після повної оплати на карту ПБ. Купуючи декілька...
      250 грн.
  3. udavko

    udavko Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    613
    Лоти
      на продажу:
    35
      продані:
    1.121
    Повідомлення:
    100
    Адреса:
    Украйна
    Перша степень, юбилейная.
     
    Otryta, RIHARD 77, Bangalor та 2 іншим подобається це.
  4. Bakay

    Bakay General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    94
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    169
    Повідомлення:
    7.054
    Адреса:
    У к р а ї н а
    Вітаю.
    По першим двом фото я бачу (з телефону) 2- гу ступінь:confused:o_O .
    Шести значний номер додає ціни цьому ордену.
     
    Останнє редагування: 3 бер 2025
    Otryta, SergiyPSM, zubrik та ще 1-му подобається це.
  5. gvv2309

    gvv2309 Oberst

    Повідомлення:
    3.514
    Адреса:
    Київ
    У 1985 на 40 років перемоги їх мішками роздавали.
    У кого була 2 ступінь ,давали першу ступінь.
    А у кого була перша ,могли ще одну першу дать.
    Тільки та була золота від 7 гр золота,а нова фуфло латунне.
     
    Миша-Клад, zubrik та liman подобається це.
  6. Bakay

    Bakay General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    94
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    169
    Повідомлення:
    7.054
    Адреса:
    У к р а ї н а
    всі т. н. ювілейні ордени " Отечественной войны " були виготовлені зі срібла 925 прб.,+ позолота
    https://mondvor.narod.ru/OPatWar7.htm
     
    Останнє редагування: 3 бер 2025
    SergZSK, \Lisovik/, Poppy field та 6 іншим подобається це.
  7. OlegLiss777

    OlegLiss777 Obergefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    112
    Адреса:
    Лисичанск
    Абсолютно все ордена СССР изготавливались из серебра 925 пробы, золота и платины. Латунных не было
     
    SergZSK, Poppy field, Bangalor та ще 1-му подобається це.