Нагородна стрічка РІА

Тема у розділі 'Медалі та знаки', створена користувачем Толян81, 1 лис 2024.

  1. Толян81

    Толян81 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    61
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    175
    Повідомлення:
    1.255
    Адреса:
    Північна обл. Україна
    Вітаю, сьогодні на грядці викопав частину нагородної стрічки РІА. Залишилися тільки букви "ИКЪ" Довго шукав в інтернеті з подібним написом, але так і не знайшов, можливо хто підкаже. Буду дуже вдячний. З повагою
     

    Images:

    IMG_20241101_195016.jpg
    IMG_20241101_195010.jpg
    Bakay подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Полкова медаль на 275 річницю 1-го Гессенського полка (115-й піхотний Лейбгвардійский). Матеріал - а...
      725 грн.
    2. Оригінал.1897 рік. Матеріал -алюміній. Розмір та стан видно по світлинах.
      655 грн.
    3. Мініатюра ветерана Франко-Пруської війни 1870 року. Все, як на фото. Чудовий колекційний стан! Прохі...
      2680 грн.
    4. Пам'ятна медаль на честь 3-х Імператорів 1888 р. Німечинна. Вага 12,30 грам. гурт гладкий, кл...
      750 грн.
    5. Железный крест 1- класса Первой Мировой войны. В хорошем состоянии. Без клейма. Оригинал.
      11200 грн.
  3. Advo70

    Advo70 Oberleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    786
    Лоти
      на продажу:
    800
      продані:
    1.798
    Повідомлення:
    1.944
    Адреса:
    Днепропетровск
    Стражник.jpg
     
    Миша-Клад, KADDETT, флегМАТ та 6 іншим подобається це.
  4. Толян81

    Толян81 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    61
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    175
    Повідомлення:
    1.255
    Адреса:
    Північна обл. Україна
    Дякую Вам, але думаю, що ні, можливо була стрічка за бої на горі Шандорникъ. З повагою.
     
  5. Deich

    Deich Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    "..Мужик очнулся в палате. Ошалелыми глазами осматривается. Видит мед-сестру. Спрашивает:
    — Где я? Что со мной?
    — Вы в больнице..Вы попали в страшную аварию, вас буквально по частям собирали. Но вы не волнуйтесь, всё собрали, всё на месте. Даже татуировка на члене "Поля" осталась!)
    — Какая "Поля"?! Там было написано "Огромный привет морякам Севастополя"!!!"
     
    1985demon66, Миша-Клад, Pum_purum та 2 іншим подобається це.
  6. Advo70

    Advo70 Oberleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    786
    Лоти
      на продажу:
    800
      продані:
    1.798
    Повідомлення:
    1.944
    Адреса:
    Днепропетровск
    лента.jpg
     
    Миша-Клад, Толян81, Bangalor та 2 іншим подобається це.
  7. Толян81

    Толян81 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    61
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    175
    Повідомлення:
    1.255
    Адреса:
    Північна обл. Україна