Нагородна стрічка РІА

Тема у розділі 'Медалі та знаки', створена користувачем Толян81, 1 лис 2024.

  1. Толян81

    Толян81 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    61
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    175
    Повідомлення:
    1.255
    Адреса:
    Північна обл. Україна
    Вітаю, сьогодні на грядці викопав частину нагородної стрічки РІА. Залишилися тільки букви "ИКЪ" Довго шукав в інтернеті з подібним написом, але так і не знайшов, можливо хто підкаже. Буду дуже вдячний. З повагою
     

    Images:

    IMG_20241101_195016.jpg
    IMG_20241101_195010.jpg
    Bakay подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Знак, накладка. 47 піхотна дивізія США. Матеріал олов'яниста в бронза.
      500 грн.
    2. 7.Капен Ерцгерцог Фрідріх Австро Угорщина
      1300 грн.
    3. Высота 35 мм, ширина 27 мм, тяжелый металл, гарантия подлинности, для реставрации или оформления Пер...
      200 грн.
    4. Горіх на пілотку МВС СРСР,жіночу,стан гарний.
      150 грн.
    5. Кокарда. Німеччина. Ганноверське королівство. Латунь. Діаметр 2,5 см.
      340 грн.
  3. Advo70

    Advo70 Oberleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    786
    Лоти
      на продажу:
    800
      продані:
    1.798
    Повідомлення:
    1.944
    Адреса:
    Днепропетровск
    Стражник.jpg
     
    Миша-Клад, KADDETT, флегМАТ та 6 іншим подобається це.
  4. Толян81

    Толян81 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    61
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    175
    Повідомлення:
    1.255
    Адреса:
    Північна обл. Україна
    Дякую Вам, але думаю, що ні, можливо була стрічка за бої на горі Шандорникъ. З повагою.
     
  5. Deich

    Deich Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    "..Мужик очнулся в палате. Ошалелыми глазами осматривается. Видит мед-сестру. Спрашивает:
    — Где я? Что со мной?
    — Вы в больнице..Вы попали в страшную аварию, вас буквально по частям собирали. Но вы не волнуйтесь, всё собрали, всё на месте. Даже татуировка на члене "Поля" осталась!)
    — Какая "Поля"?! Там было написано "Огромный привет морякам Севастополя"!!!"
     
    1985demon66, Миша-Клад, Pum_purum та 2 іншим подобається це.
  6. Advo70

    Advo70 Oberleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    786
    Лоти
      на продажу:
    800
      продані:
    1.798
    Повідомлення:
    1.944
    Адреса:
    Днепропетровск
    лента.jpg
     
    Миша-Клад, Толян81, Bangalor та 2 іншим подобається це.
  7. Толян81

    Толян81 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    61
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    175
    Повідомлення:
    1.255
    Адреса:
    Північна обл. Україна