Кітель.

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Alekss777, 23 вер 2023.

  1. Alekss777

    Alekss777 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1238
    Лоти
      на продажу:
    164
      продані:
    2.660
    Повідомлення:
    7.947
    Мої вітання.
    Підкажіть будь ласка хто в темі , яка вартість німецького кітеля по ходу залізничника ?
    Стан гарний . Якісна дорога тканина , золотисті зернисті гудзикі ,металічні емблеми.
    Наперед дякую. З повагою.А
     

    Images:

    20230923_213348.jpg
    20230923_213337.jpg
    20230923_213331.jpg
    20230923_213244.jpg
    20230923_213328.jpg
    20230923_213239.jpg
    vulcan888, Mihalich1979 та gheka подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. 160 грн.
    2. Содержимое изъято.Не частая мина.Резьба везде отличная.В лот входит всё что на фото..Отличный коллек...
      850 грн.
    3. ММГ Ф-1,пружины,шарик,рычаг реплика.
      850 грн.
    4. Бакелитовая коробочка под 6 немецких взрывателей S. Mi. Z. 35. Внутри сохранилась этикетка.
      900 грн.
    5. ММГ Ф1 в рідній фарбі , пробка клеймо,мита водою різблення в гарному стані.
      555 грн.
  3. arbuzz

    arbuzz Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    1.610
    Адреса:
    Киев Украина
    Приветствую.
    Китель периода Третьего Рейха чиновника Deutsches Reichsbahn 14 класса (с классностью могу ошибиться, фотографии погон - «вырви глаз»). Судя по нарукавному знаку, данный чиновник отвечал за маневры. Этот значок носил либо маневровый начальник (Rangieraufseher), маневровый мастер (Rangiermeister), либо старший маневровый мастер (Oberrangiermeister).
    К сожалению, тема по железнодорожникам весьма специфическая - на любителя. Поэтому и цены значительно ниже, нежели на «боевой Рейх». За границей цена подобных кителей колеблется в диапазоне 200-300 уе. Какая цена будет у нас в нынешних реалиях сложно сказать. Попробуйте на аукцион со стартом в 7500 тыс. Грн.
    С уважением, Илья
     
    Вiтушка, duke6kirill, Лорд Грегори та 9 іншим подобається це.
  4. Alekss777

    Alekss777 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1238
    Лоти
      на продажу:
    164
      продані:
    2.660
    Повідомлення:
    7.947
    Дякую Вам.За гарну чітку розгорнуту професійну відповідь. Кітель з колекції мого кума . Він сам був залізничником і збирав колись речі на тему його професії. Тепер попросили продати за , що небудь. Я зміг лиш по ґудзиках емблемі і стилістиці здогадатись , що німець. Ось зробив фото ще погона. Погане нажаль освітлення.
     

    Images:

    20230924_001453.jpg
    20230924_001504.jpg
    20230924_001526.jpg
    bogdan victorovichST+, Oprishok та gheka подобається це.
  5. Alekss777

    Alekss777 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1238
    Лоти
      на продажу:
    164
      продані:
    2.660
    Повідомлення:
    7.947
    До речі на підтвердження Ваших слів знайшов на продажі нашивку і петлиці тож ціну Ви вказали правильно. За що Вам дякую!. З повагою.А
     

    Images:

    Screenshot_20230924-002641_Google.jpg
    bogdan victorovichST+, Oprishok та gheka подобається це.
  6. arbuzz

    arbuzz Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    1.610
    Адреса:
    Киев Украина

    Images:

    IMG_2056.jpeg
    IMG_2058.jpeg
    Вiтушка, ivanov1, Oprishok та 4 іншим подобається це.
  7. Alekss777

    Alekss777 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1238
    Лоти
      на продажу:
    164
      продані:
    2.660
    Повідомлення:
    7.947