Кітель.

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Alekss777, 23 вер 2023.

  1. Alekss777

    Alekss777 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1238
    Лоти
      на продажу:
    162
      продані:
    2.659
    Повідомлення:
    7.946
    Мої вітання.
    Підкажіть будь ласка хто в темі , яка вартість німецького кітеля по ходу залізничника ?
    Стан гарний . Якісна дорога тканина , золотисті зернисті гудзикі ,металічні емблеми.
    Наперед дякую. З повагою.А
     

    Images:

    20230923_213348.jpg
    20230923_213337.jpg
    20230923_213331.jpg
    20230923_213244.jpg
    20230923_213328.jpg
    20230923_213239.jpg
    vulcan888, Mihalich1979 та gheka подобається це.
    1. Лента MG34/42 на 50 мест с макетами патронов в оригинальной комплектации времён ВМВ. Присутствуют ос...
      1700 грн.
    2. Короб Максим Царь с холщовой лентой Состояние люкс Без ржавчины и окислов БА 1916
      9900 грн.
    3. (в наявності 1 шт.)
      Складской сохран
      2700 грн.
    4. Новий Виробник : bxc Kreiselgeräte GmbH Berlin, Germany.
      2600 грн.
    5. Копано в болоті.
      125 грн.
  2. arbuzz

    arbuzz Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    1.610
    Адреса:
    Киев Украина
    Приветствую.
    Китель периода Третьего Рейха чиновника Deutsches Reichsbahn 14 класса (с классностью могу ошибиться, фотографии погон - «вырви глаз»). Судя по нарукавному знаку, данный чиновник отвечал за маневры. Этот значок носил либо маневровый начальник (Rangieraufseher), маневровый мастер (Rangiermeister), либо старший маневровый мастер (Oberrangiermeister).
    К сожалению, тема по железнодорожникам весьма специфическая - на любителя. Поэтому и цены значительно ниже, нежели на «боевой Рейх». За границей цена подобных кителей колеблется в диапазоне 200-300 уе. Какая цена будет у нас в нынешних реалиях сложно сказать. Попробуйте на аукцион со стартом в 7500 тыс. Грн.
    С уважением, Илья
     
    Вiтушка, duke6kirill, Лорд Грегори та 9 іншим подобається це.
  3. Alekss777

    Alekss777 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1238
    Лоти
      на продажу:
    162
      продані:
    2.659
    Повідомлення:
    7.946
    Дякую Вам.За гарну чітку розгорнуту професійну відповідь. Кітель з колекції мого кума . Він сам був залізничником і збирав колись речі на тему його професії. Тепер попросили продати за , що небудь. Я зміг лиш по ґудзиках емблемі і стилістиці здогадатись , що німець. Ось зробив фото ще погона. Погане нажаль освітлення.
     

    Images:

    20230924_001453.jpg
    20230924_001504.jpg
    20230924_001526.jpg
    bogdan victorovichST+, Oprishok та gheka подобається це.
  4. Alekss777

    Alekss777 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1238
    Лоти
      на продажу:
    162
      продані:
    2.659
    Повідомлення:
    7.946
    До речі на підтвердження Ваших слів знайшов на продажі нашивку і петлиці тож ціну Ви вказали правильно. За що Вам дякую!. З повагою.А
     

    Images:

    Screenshot_20230924-002641_Google.jpg
    bogdan victorovichST+, Oprishok та gheka подобається це.
  5. arbuzz

    arbuzz Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    1.610
    Адреса:
    Киев Украина

    Images:

    IMG_2056.jpeg
    IMG_2058.jpeg
    Вiтушка, ivanov1, Oprishok та 4 іншим подобається це.
  6. Alekss777

    Alekss777 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1238
    Лоти
      на продажу:
    162
      продані:
    2.659
    Повідомлення:
    7.946