Дрон Рама без шурупів

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем ub4gyd, 22 июл 2023.

  1. Полтава 1982

    Полтава 1982 Gefreiter

    Сообщения:
    44
    Адрес:
    Полтава
     
    Otryta нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Досить рідкісний у нашому краї південнокорейський військовий протигаз К-1, 2015-го року випуску (Оди...
      3900 грн.
    2. Панорамный противогаз с разговорником.Защита от химических и биологических загрязнений,от ,,Песков С...
      1545 грн.
    3. Комплект: -Противогаз панорамный ППМ-88 новый. Двойной клапан на выдох. -Фильтр A1B1E1K1 -1шт, новый...
      2800 грн.
    4. (в наличии 2 шт.)
      Новый . Оригинал . в лоте 1 комплект .
      6000 грн.
    5. Противогаз AVON FM50 FM M 50 Маска НАТО GB Британія AVON FM50 FM M 50 + AVON фільтр новий протигаз...
      6000 грн.
  3. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Сообщения:
    2.254
    Адрес:
    Україна
    Чув таке.
    Зараз МО закуповує БПЛА у 28 приватних виробників.
    Скільки коштує вхідний квиток я не знаю.
    Але типовий відкат 40%.
    Дешеві рішення нікого не цікавлять, нажаль.

    Як це було в мене.
    Імпорт - 100 долярів
    Я зробив краще, придумав ціну у 35 долярів.
    Прийшов до організмів, які вагонами продавали це.
    - ось виріб. Ось його ціна у 100 долярів. Я зробив краще. Ось переваги. Ціна 35 долярів. Виробничі потужності отакі, за місяць можу робити таку кількість.
    - ось дивись. Ми оце беремо по 70 долярів, націнюємо 40% маємо 30 долярів навару. Беремо твою вундервафля за 35 долярів, націнюємо 40%, маємо 12 долярів.
    Нам це не цікаво.

    Л. Логіка.
    Але ж вона така викривлена у всіх, хто має справу з бюджетними грошима.
    - за скільки ти це зробиш?
    - за 50 тис.
    - а за 100?
    - можу і за 100.
    - а за 200 можеш?
    - можу за 200.
    - чудово. (телефонує начальнику) (є пропозиція за 200, 150 нам. Робити договір?

    За часів януковища, у нас в місті так писали софт. Дехто давід володів цією конторою)))
     
    Omikron и D-day нравится это.
  4. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    23
    Сообщения:
    11.114
    Адрес:
    Ukraine
    Тому що в нас їх немає. Ми купуємо і баригам пелеплачуємо втричі. Якщо не більше. Запитайте Роберта, Мадяра, треба воно чи ні.
     
  5. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    23
    Сообщения:
    11.114
    Адрес:
    Ukraine
    Типу того.
    Так воно і є.
    Якщо в Европі вкрадуть відсоток-два.
    То у нас нижче 70, щоб так нормально зпиз..ти, ніхто і справу мати не хоче. В тих дибілів діти, як в часи розквіту союзу, клепають те все, а в нас купують і переплачують втричі на розтаможці. Зате барабани накупили. Цікаво, чи барабан йде з палками в комплекті, чи то теж по окремій схемі заходить.
     
    Ph@ntom нравится это.
  6. gvv2309

    gvv2309 Oberst

    Сообщения:
    3.511
    Адрес:
    Київ
    Вот рама дюралевая.
    Кусок уголка 15х15х1 длинна 1 метр
    сплав АД31
    вес 80 грамм.
    цена 22 грн
    пластина 100х200х1
    вес 55 грамм
    цена 3 грн
    общий вес 135 грамм
    общая стоимость 25 грн.
    Вес и стоимость четырех винтов М3 настолько малы ,что ими можно пренебречь.
    Не знаю межцентровое расстояние между пропеллерами,но все элементарно уменьшается и увеличивается.
    а для сборки надо всего 4 гайки накрутить,
    в отличии от вашей фанеры которую еще надо заморочиться что бы собрать.
    11.jpg
     
    Полтава 1982 и Ph@ntom нравится это.
  7. Полтава 1982

    Полтава 1982 Gefreiter

    Сообщения:
    44
    Адрес:
    Полтава
    Ви не зрозуміли,нам потрібна готова продукція.з самої рами толку 0,
     
    Otryta, Ph@ntom, D-day и ещё 1-му нравится это.
  8. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    23
    Сообщения:
    11.114
    Адрес:
    Ukraine
    Я розумію.
    Але готова продукція теж складається з частин. Які потрібно зробити. Тут один камрад пробував просунути свій виріб - кріплення для подарунків, виготовленне на 3D принтері по 1700 за одиницю. Я думаю , що то забагато. Це все , з цензурного, що я можу написати на рахунок того, що я думаю з того всього
     
    Ph@ntom и Полтава 1982 нравится это.
  9. Jstreb

    Jstreb Stabsgefreiter

    Сообщения:
    224
    Адрес:
    Vinnitsa
  10. gvv2309

    gvv2309 Oberst

    Сообщения:
    3.511
    Адрес:
    Київ
    2 ТС видите?
    Я тоже пишу ,что надо только рама.
    Крышки ваши не нужны.
    Блоки к раме можно на стяжках или на изоленте.
    Если плату поднять,достаточно на стойке установить.
    Пули в дрон летят аж бегом,по этому обстрелять надо.

    так что лучше на технологичной раме остановитесь,а не детские раскладушки изобретайте.
     
  11. ub4gyd

    ub4gyd Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    11
      проданные:
    41
    Сообщения:
    137
    Был такой в СССР анекдот:

    "Собрались на заседание козлы и решают как им строить мост - вдоль реки или поперек? Решили единогласно - конечно вдоль".

    Руководитель нашего авиамодельного кружка рассказал в Херсоне в 198...какой то г., я запомнил. Вот почему то вспомнил, сейчас.
     
    Ph@ntom нравится это.
  12. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Сообщения:
    2.254
    Адрес:
    Україна
    Камераде, може Ви знаєте Володимира Романенко?
    Він служить у ЗСУ, та має відношення до розробки та виробництва крил та можливо коптерів. Може контакт з ним дасть можливість налагодити співпрацю?
     
    Полтава 1982 нравится это.