ППШ/ППС пристрілка

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Ярослав Валериевич, 6 тра 2023.

  1. Ярослав Валериевич

    Ярослав Валериевич Obergefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    55
    Повідомлення:
    69
    Вітаю! Цікавить, як та чим рухати мушку "ліво" "право". В настанові інформації не бачив. Може хто знає як воно робиться на практиці?
     
    akms1974 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Цифровий приціл день/ніч Megaorei все на тфото
      4000 грн.
    2. (в наявності 3 шт.)
      Двосторонній кронштейн для фіксації найрізноманітнішого обладнання на зброї. Використовується при не...
      210 грн.
    3. Вітаю, все по фото
      45000 грн.
    4. Моноблок можна придбати натиснувши на кнопку, не траба чекати кінця аукціону. Моноблок низький н...
      330 грн.
    5. Наочник на приціл універсальний ( 32мм посадка, 40 зовнішній ).
      250 грн.
  3. gvv2309

    gvv2309 Oberst

    Повідомлення:
    3.514
    Адреса:
    Київ
    Vasco подобається це.
  4. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Повідомлення:
    3.621
    Адреса:
    Łódż, Polska
    Ярослав Валериевич подобається це.
  5. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    56
      продані:
    991
    Повідомлення:
    11.232
    Адреса:
    OSTWALL
    Выколоткой и молотком. Если правильно помню: 1 мм = 26 см.
     
    Vasco подобається це.
  6. gvv2309

    gvv2309 Oberst

    Повідомлення:
    3.514
    Адреса:
    Київ
    это тоже мушковерт,я там на форуме не сильно рассмотрел.
    1.png
     
  7. gvv2309

    gvv2309 Oberst

    Повідомлення:
    3.514
    Адреса:
    Київ
    Но для ППШ его фиг найдешь,но можно выпилять из любой железяки и болта
     
  8. Morgenshtern

    Morgenshtern Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    52
    Повідомлення:
    808
    Адреса:
    Украина
    Просторілював ак мушководом і зболгаркою зробив надпил у біті викрутки. Ще використовував трубку холодної пристрілки. Скільки крутити не скажу. Скачайте настанову вони у вільному доступі.

    Малюєте коло радіусом 20 см на щиті 1,5на1,5м. Стріляєте з 20м прицілом 2,(здається приціл там 100 та 200м) на цій відстані ви повинні влучати туди куди цілитесь(вогонь одиночними).
    Якщо влучання не в точку прицілювання:
    - группа вище - мушку викручуємо
    - група нижче - мушку вкручуємо
    - група правіше - рухаємо вісь мушки в право
    - група лівіше - рухаємо вісь в ліво.
    Є результат - ваша група в колі.
    Відходим на 100м - приціл 1 влучання має бути вже не в круг…вводим поправки.
    Не пам’ятаю точно який там приціл…100-200 чи 150-250
     
    Останнє редагування: 6 тра 2023