Ножик на війну

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем никто не забыт, 9 бер 2023.

  1. никто не забыт

    никто не забыт Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    93
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    163
    Повідомлення:
    2.200
    Адреса:
    Украина
    Шановні камради, історія така, людина родила уже, крім ще іншого різного старенького барахла, має такий ножик, по словах його батька, батько воював 41-45 рік, пару медальок має, крім них говоре що і ножик привіз з війни, 1976 році він ще був зареєстрований як охотнічий, говоре була на сталь, цвяхи рубає. Підкажіть будь ласка ціну, і взагалі по девайсу, дякую.
     

    Images:

    received_742621967513514.jpeg
    received_898147447811471.jpeg
    received_739266987849271.jpeg
    received_889775598995776.jpeg
    received_755776839162335.jpeg
    received_1463610291114564.jpeg
    received_3431649100449050.jpeg
    received_742278407614816.jpeg
    received_735535064969196.jpeg
    received_229246582821812.jpeg
    received_1132335187445936.jpeg
    received_950807309414666.jpeg
    received_1620907028357579.jpeg
    Михаил Военный Антиквар подобається це.
    1. Рама Browning ( M-1906 ). Рідне вороніння є місця шлифовки. (Робили великі специалисти). На фото вид...
      13855 грн.
    2. 11000 грн.
    3. Магазин іспанського пістолета Star. 9mm
      1500 грн.
    4. ММГ револьвера Наган 1943г ( Укрпошта), на одном номере. Полностью функционален. Довольно редкое кле...
      18555 грн.
    5. Ось барабана. Состояние по фото. Без клейма.
      790 грн.
  2. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.750
    Адреса:
    Запорожье
    Ніж не зареєстрований як мисливський, а на ньому вигравіровали номер вписаного в білет магазинного ножа. Судячи з номера, я ідентифіковую період вісьмидесятих-дев'яностих років.
    Щодо рубання гвіздків, погоджуся з терміном "пизд@бол". Потрібно було писати, що ним рейки рубали.
    Оцінюючи якість виконання, більше 300 грн. не коштує.
     
    Останнє редагування: 10 бер 2023
    Advokat77, zubrik та romarios подобається це.
  3. wehrmacht41

    wehrmacht41 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    13
    Повідомлення:
    487
    Адреса:
    Город Герой.
    "Отсебятина",как по мне,а не "нож с войны". По цене, может гривен 200-300,на ооочень большого "любителя". Грубая кустарщина,и "технологии"не похожи на "военные".
     
    German Stein, Oprishok, dimarik та 4 іншим подобається це.