Ножик на війну

Discussion in 'Скільки коштує?' started by никто не забыт, Mar 9, 2023.

  1. никто не забыт

    никто не забыт Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    93
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    163
    Messages:
    2,200
    Location:
    Украина
    Шановні камради, історія така, людина родила уже, крім ще іншого різного старенького барахла, має такий ножик, по словах його батька, батько воював 41-45 рік, пару медальок має, крім них говоре що і ножик привіз з війни, 1976 році він ще був зареєстрований як охотнічий, говоре була на сталь, цвяхи рубає. Підкажіть будь ласка ціну, і взагалі по девайсу, дякую.
     

    Images:

    received_742621967513514.jpeg
    received_898147447811471.jpeg
    received_739266987849271.jpeg
    received_889775598995776.jpeg
    received_755776839162335.jpeg
    received_1463610291114564.jpeg
    received_3431649100449050.jpeg
    received_742278407614816.jpeg
    received_735535064969196.jpeg
    received_229246582821812.jpeg
    received_1132335187445936.jpeg
    received_950807309414666.jpeg
    received_1620907028357579.jpeg
  2. Интересные лоты

    1. Лоток РККА с 50 мм минами (ммг)
      7500 грн.
    2. Футляр від допників до німецького міномета Grw.34 81,4мм Напис на кришці; “Zusatzldg.s.Grw.34” і ниж...
      70 грн.
    3. Ровна,без тріщин,вмятин. Клейма,все по родні.
      1000 грн.
    4. 150 грн.
    5. Хорошее состояние.Много родного окраса.Укр.почтой тоже отправлю
      99 грн.
  3. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    2
    Messages:
    1,750
    Location:
    Запорожье
    Ніж не зареєстрований як мисливський, а на ньому вигравіровали номер вписаного в білет магазинного ножа. Судячи з номера, я ідентифіковую період вісьмидесятих-дев'яностих років.
    Щодо рубання гвіздків, погоджуся з терміном "пизд@бол". Потрібно було писати, що ним рейки рубали.
    Оцінюючи якість виконання, більше 300 грн. не коштує.
     
    Last edited: Mar 10, 2023
    Advokat77, zubrik and romarios like this.
  4. wehrmacht41

    wehrmacht41 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Messages:
    487
    Location:
    Город Герой.
    "Отсебятина",как по мне,а не "нож с войны". По цене, может гривен 200-300,на ооочень большого "любителя". Грубая кустарщина,и "технологии"не похожи на "военные".