Бидон для вершків .

Тема у розділі 'Знахідки', створена користувачем Внук птрщика, 2 лют 2023.

  1. Внук птрщика

    Внук птрщика Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    177
    Лоти
      на продажу:
    159
      продані:
    406
    Повідомлення:
    362
    Адреса:
    Украина
    Доброго дня.Друзі підскажіть будьласка чи буде комусь цікавий такий німецький бидончик часів ВВВ,зкурочений нашими сусасними любителями металобрухту.Нержавійка.
    Викуплено з приймального пункту.Дякую всім хто доєднався до обговорення теми.
     

    Images:

    IMG_20230201_164002.jpg
    IMG_20230201_163837.jpg
    IMG_20230201_163827.jpg
    IMG_20230201_163809.jpg
    IMG_20230201_163740.jpg
    IMG_20230201_163730.jpg
    IMG_20230201_163713.jpg
    GINDENBURG та Михаил Военный Антиквар подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Транспортировочный колпак на миномёт БМ-41. Коп в очень бодром сохране.
      650 грн.
    2. Детали затвора.Копано давно. 20-мм FlaK-30 — базовая модель, буксируемая зенитная пушка на колёсном...
      850 грн.
    3. 150 грн.
    4. Лот находок с немецких позиций. В лоте все что на фото. ( Замки с немецкой техники, часть налобного...
      255 грн.
    5. помито водою
      222 грн.
  3. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    5.340
    Адреса:
    Слобожанщина
    Вітаю. Є колекціонери табличок та шильдиків різних, на мою думку сама табличка і буде їм цікава.
     
    Внук птрщика подобається це.
  4. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.973
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...це не "бідончик",
    Це частина сепаратора для молока...
    там жеж написано - "ALFA - 20-L. - Separator"
    Напис виробника закритий бІркою "610"
    наприклад :
     

    Images:

    212036.png
    GINDENBURG, RIHARD 77, duke6kirill та ще 1-му подобається це.
  5. Внук птрщика

    Внук птрщика Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    177
    Лоти
      на продажу:
    159
      продані:
    406
    Повідомлення:
    362
    Адреса:
    Украина
    Вітаю.Цей бидончик ніяк не може бути сепаратором.Сепаратор,це редукторний механізм,як мінімум з обертовим числом 1/10,ато і більше.На вісь якого надіваються спеціальні конусні чашечки.Ну і так далі.
    Табличка на бидончику "Сепаратор" може бути перекладено як "збір ",для вміщення чогось.ємність 20л.
    Отвір в бидоні прокручено вандалами.
    Так,що бидон є бидон.!
     
    treal та GINDENBURG подобається це.
  6. Внук птрщика

    Внук птрщика Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    177
    Лоти
      на продажу:
    159
      продані:
    406
    Повідомлення:
    362
    Адреса:
    Украина
    Приблизно так.
     

    Images:

    Без названия.jpeg
  7. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.973
    Адреса:
    Київ, Україна
    Виявляється "ALFA SEPARATOR" - це назва фірми виробникА.
    зараз "Alfa Laval AB" (Lund, Sweden)
    крім усього іншого (сепараторів) виробляла і бідони для сепарованого молока і вершків
    :beer:
    Фото 3 - аналог Вашого на 15 літрів і з ручкоюта кришкою (у Фінляндії)
    :rolleyes:
     

    Images:

    Opera Снимок_2023-02-25_150254_www.invaluable.com.png
    Opera Снимок_2023-02-25_160521_berlin.museum-digital.de.png
    alte-milchkanne-15l-_2.jpg
    Останнє редагування: 25 лют 2023
    duke6kirill, GINDENBURG, Внук птрщика та ще 1-му подобається це.
  8. Внук птрщика

    Внук птрщика Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    177
    Лоти
      на продажу:
    159
      продані:
    406
    Повідомлення:
    362
    Адреса:
    Украина