Бидон для вершків .

Discussion in 'Знахідки' started by Внук птрщика, Feb 2, 2023.

  1. Внук птрщика

    Внук птрщика Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    177
    Лоты
      на продаже:
    159
      проданные:
    406
    Messages:
    362
    Location:
    Украина
    Доброго дня.Друзі підскажіть будьласка чи буде комусь цікавий такий німецький бидончик часів ВВВ,зкурочений нашими сусасними любителями металобрухту.Нержавійка.
    Викуплено з приймального пункту.Дякую всім хто доєднався до обговорення теми.
     

    Images:

    IMG_20230201_164002.jpg
    IMG_20230201_163837.jpg
    IMG_20230201_163827.jpg
    IMG_20230201_163809.jpg
    IMG_20230201_163740.jpg
    IMG_20230201_163730.jpg
    IMG_20230201_163713.jpg
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 2 шт.)
      Нова Не користувалися
      400 грн.
    2. Предложу редкий предмет - штатное приспособление для снаряжения коробчатых магазинов ППШ. Оригинал....
      880 грн.
    3. Легендарный «Папаша» времен Курской дуги в нетронутом историческом состоянии. Настоящая находка для...
      21000 грн.
    4. (в наличии 3 шт.)
      Пружина новоробна,посилена,якісна. Демпфер може відрізнятися від того,що на фото.
      450 грн.
    5. (в наличии 1 шт.)
      Пружини новоробні,якісні. В лоті 6 шт.Пружини УСМ,пружина кришки і засувки(защелки) магазина.
      820 грн.
  3. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Messages:
    5,340
    Location:
    Слобожанщина
    Вітаю. Є колекціонери табличок та шильдиків різних, на мою думку сама табличка і буде їм цікава.
     
  4. A10A

    A10A General-leutnant

    Messages:
    23,973
    Location:
    Київ, Україна
    ...це не "бідончик",
    Це частина сепаратора для молока...
    там жеж написано - "ALFA - 20-L. - Separator"
    Напис виробника закритий бІркою "610"
    наприклад :
     

    Images:

    212036.png
  5. Внук птрщика

    Внук птрщика Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    177
    Лоты
      на продаже:
    159
      проданные:
    406
    Messages:
    362
    Location:
    Украина
    Вітаю.Цей бидончик ніяк не може бути сепаратором.Сепаратор,це редукторний механізм,як мінімум з обертовим числом 1/10,ато і більше.На вісь якого надіваються спеціальні конусні чашечки.Ну і так далі.
    Табличка на бидончику "Сепаратор" може бути перекладено як "збір ",для вміщення чогось.ємність 20л.
    Отвір в бидоні прокручено вандалами.
    Так,що бидон є бидон.!
     
    treal and GINDENBURG like this.
  6. Внук птрщика

    Внук птрщика Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    177
    Лоты
      на продаже:
    159
      проданные:
    406
    Messages:
    362
    Location:
    Украина
    Приблизно так.
     

    Images:

    Без названия.jpeg
  7. A10A

    A10A General-leutnant

    Messages:
    23,973
    Location:
    Київ, Україна
    Виявляється "ALFA SEPARATOR" - це назва фірми виробникА.
    зараз "Alfa Laval AB" (Lund, Sweden)
    крім усього іншого (сепараторів) виробляла і бідони для сепарованого молока і вершків
    :beer:
    Фото 3 - аналог Вашого на 15 літрів і з ручкоюта кришкою (у Фінляндії)
    :rolleyes:
     

    Images:

    Opera Снимок_2023-02-25_150254_www.invaluable.com.png
    Opera Снимок_2023-02-25_160521_berlin.museum-digital.de.png
    alte-milchkanne-15l-_2.jpg
    Last edited: Feb 25, 2023
  8. Внук птрщика

    Внук птрщика Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    177
    Лоты
      на продаже:
    159
      проданные:
    406
    Messages:
    362
    Location:
    Украина