Ножны с чего?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем VitalicBondarchuk1974, 19 гру 2022.

  1. VitalicBondarchuk1974

    VitalicBondarchuk1974 Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    55
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    100
    Повідомлення:
    2.925
    Всем Привет!
    Парни подскажите с чего ножны, найдены на дне окопа по фрицам.
    Спасибо! 17BB54D9-AA7D-4230-9688-DEBA58491092.jpeg BF4B9E4C-1823-497B-9E4D-87DD354B033E.jpeg
     
    Мансур Львович подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Распродаж коллекции ! Диаметр = 30 мм . Вес = 9 грамм . Лично сам хорошо упаковываю все свои л...
      500 грн.
    2. Пам'ятна медаль на честь 3-х Імператорів 1888 р. Німечинна. Вага 12,30 грам. гурт гладкий, кл...
      750 грн.
    3. Полкова медаль на 275 річницю 1-го Гессенського полка (115-й піхотний Лейбгвардійский). Матеріал - а...
      725 грн.
    4. Оригінал.1897 рік. Матеріал -алюміній. Розмір та стан видно по світлинах.
      655 грн.
    5. (в наявності 2 шт.)
      Оригінали з закладухи ав майстерні. Стан по фото. Ціна вказана за 1 шт на вибір. Два одразу - 1750 г...
      960 грн.
  3. Elvis1988

    Elvis1988 Feldwebel

    Повідомлення:
    203
    Адреса:
    ZP
    Самодельные.так называемое окопное творчество.
     
    valerka та VitalicBondarchuk1974 подобається це.
  4. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.459
    Адреса:
    Лінія Арпада
    Якщо латунні і паяні, то згоден з Elvis1988.Якщо чорний метал,то може бути переробка з штатних...:confused:
    Але бажано добавити фото у різних ракурсах,з розмірами і описом.З пов.
     
  5. Elvis1988

    Elvis1988 Feldwebel

    Повідомлення:
    203
    Адреса:
    ZP
    Судя по окислам все таки цветной.обычно их из артиллерийских гильз делали.
     
    serebrynay puly, \Lisovik/ та VitalicBondarchuk1974 подобається це.
  6. Elvis1988

    Elvis1988 Feldwebel

    Повідомлення:
    203
    Адреса:
    ZP
    А по размерам...судя по пачке из под сигарет могли быть под нр-40...но опять же нужны размеры.
     
    serebrynay puly, \Lisovik/ та VitalicBondarchuk1974 подобається це.
  7. VitalicBondarchuk1974

    VitalicBondarchuk1974 Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    55
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    100
    Повідомлення:
    2.925
    Спасибо Парни!
    Это камрадик показал, Я решил спросить у знающих. Одно понятно, что делал фриц с правильными руками! Материал вроде латунь.
    С Ув!
     
    \Lisovik/ подобається це.
  8. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.459
    Адреса:
    Лінія Арпада
    Категорично заявляти,що піхви виготовлені саме німчиком не зовсім коректно,бо на фронті всяко буває і бойові трофеї ще ніколи, ніхто не відміняв.Знахідка цікава,але правдиву історію походження ми навірно уже ніколи не дізаємося...А жаль...
     
  9. Elvis1988

    Elvis1988 Feldwebel

    Повідомлення:
    203
    Адреса:
    ZP
    Немцы редко делали самодельные ножи и тем более ножны...промышленность и обеспечение позволяло им заказывать по почте.склоняюсь к РККА.
     
    VitalicBondarchuk1974 та \Lisovik/ подобається це.
  10. lgg1969

    lgg1969 Oberleutnant

    Повідомлення:
    2.204
    Адреса:
    Тихий Омут
    Думаю не немец а советы . Такое кольцо для шнурка называется "кавказским" , можно увидеть на большинстве кавказских кинжалов от бебута до кадары .
     
    VitalicBondarchuk1974, Acubens, malyk та ще 1-му подобається це.