Одіялко 1939

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем DarkSide18, 2 гру 2022.

  1. DarkSide18

    DarkSide18 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    12
      продані:
    74
    Повідомлення:
    1.555
    Адреса:
    Житель планеты Земля
    Доброго дня. Підкажіть будь ласка чиє юуде. І чи вартує щось в такому стані. Дякую
     

    Images:

    IMG_20221202_163140_759.jpg
    IMG_20221202_163140_348.jpg
    IMG_20221202_163141_273.jpg
    IMG_20221202_163140_393.jpg
    IMG_20221202_163140_897.jpg
    IMG_20221202_163141_028.jpg
    IMG_20221202_163140_719.jpg
    IMG_20221202_163140_717.jpg
    IMG_20221202_163140_412.jpg
    IMG_20221202_163140_734.jpg
    TarASha та Николай Кашуба подобається це.
    1. Комплект накладок з болтами кріплення на наган
      600 грн.
    2. Стан дивіться по фото. Можу зробити додаткові фото
      14500 грн.
    3. 3Д копия с оригинала. Становятся на пистолет без замечаний. Пластик прочный.
      750 грн.
    4. 900 грн.
    5. (в наявності 8 шт.)
      Новый Оригинал
      40 грн.
  2. Paddie

    Paddie Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    2.188
    Адреса:
    Харків, Україна
    Франція. Що до СМ та ТА - не підкажу, не моя тема.
     
    TarASha, duke6kirill та Tartar подобається це.
  3. Николай Кашуба

    Николай Кашуба Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    640
    Вы его что на «секонде» нашли ?))
     
  4. DarkSide18

    DarkSide18 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    12
      продані:
    74
    Повідомлення:
    1.555
    Адреса:
    Житель планеты Земля
    Да, а что? В чем то проблема?
     
  5. TarASha

    TarASha General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    343
    Лоти
      на продажу:
    178
      продані:
    809
    Повідомлення:
    5.292
    Адреса:
    Любая 8
    Заздрить..;):)
     
    Иван Скрипник, Otryta, Gregson та 5 іншим подобається це.
  6. Paddie

    Paddie Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    2.188
    Адреса:
    Харків, Україна
    Я теж би хотів знайти у секонді. Але селяві. Та і секонди у Харкові зараз не дуже :)
     
    Николай Кашуба, valerka, serebrynay puly та ще 1-му подобається це.
  7. TarASha

    TarASha General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    343
    Лоти
      на продажу:
    178
      продані:
    809
    Повідомлення:
    5.292
    Адреса:
    Любая 8
    Ото ж...

    Доречі дуже добре і "антуражне" світломаскування:)
    Свої користую..
     

    Images:

    IMG_20221204_170650.jpg
    IMG_20221204_171840.jpg
    Иван Скрипник, Otryta, Gregson та 3 іншим подобається це.
  8. Paddie

    Paddie Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    2.188
    Адреса:
    Харків, Україна
    )))
     

    Images:

    photo1670169050.jpeg
  9. Николай Кашуба

    Николай Кашуба Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    640
    Именно,такие вещи в секонде все находят,а мне как-то...(не везёт)
     
    Мансур Львович, DarkSide18, valerka та ще 1-му подобається це.
  10. Николай Кашуба

    Николай Кашуба Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    640
    Дайте адрес)))
    Это кладец,люди и ремни и Вы с одеялком ,белой завистью завидую))) очень хорошая находка (сочтите как «комплемент»)
     
    TarASha, Мансур Львович, DarkSide18 та ще 1-му подобається це.
  11. DarkSide18

    DarkSide18 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    12
      продані:
    74
    Повідомлення:
    1.555
    Адреса:
    Житель планеты Земля
    Дякую
     
    Николай Кашуба подобається це.