Одіялко 1939

Dieses Thema im Forum "Що це таке?" wurde erstellt von DarkSide18, 2. Dez. 2022.

  1. DarkSide18

    DarkSide18 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    30
    Лоты
      на продаже:
    12
      проданные:
    74
    Доброго дня. Підкажіть будь ласка чиє юуде. І чи вартує щось в такому стані. Дякую
     

    Images:

    IMG_20221202_163140_759.jpg
    IMG_20221202_163140_348.jpg
    IMG_20221202_163141_273.jpg
    IMG_20221202_163140_393.jpg
    IMG_20221202_163140_897.jpg
    IMG_20221202_163141_028.jpg
    IMG_20221202_163140_719.jpg
    IMG_20221202_163140_717.jpg
    IMG_20221202_163140_412.jpg
    IMG_20221202_163140_734.jpg
  2. Интересные лоты

    1. ММГ Универсальная винтовочная граната Universalgranate
      1800 грн.
    2. Транспортировочная крышка от германской винтовочной гранаты Gewehrgranate M.13
      30 грн.
    3. Був гніт запалювати Лишилися віск на тій стороні де був гніт На фото показав Дротик в лот не входит...
      750 грн.
    4. ММГ Универсальной гранаты Universalgranate, Все механизмы вкручивается и выкручиваться от руки .
      1600 грн.
    5. Коп Порожня не чищена Високі клейма
      200 грн.
  3. Paddie

    Paddie Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Франція. Що до СМ та ТА - не підкажу, не моя тема.
     
    TarASha, duke6kirill und Tartar gefällt das.
  4. Николай Кашуба

    Николай Кашуба Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    640
    Вы его что на «секонде» нашли ?))
     
  5. DarkSide18

    DarkSide18 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    30
    Лоты
      на продаже:
    12
      проданные:
    74
    Да, а что? В чем то проблема?
     
  6. TarASha

    TarASha General-major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    343
    Лоты
      на продаже:
    178
      проданные:
    809
    Beiträge:
    5.292
    Ort:
    Любая 8
    Заздрить..;):)
     
  7. Paddie

    Paddie Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Я теж би хотів знайти у секонді. Але селяві. Та і секонди у Харкові зараз не дуже :)
     
  8. TarASha

    TarASha General-major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    343
    Лоты
      на продаже:
    178
      проданные:
    809
    Beiträge:
    5.292
    Ort:
    Любая 8
    Ото ж...

    Доречі дуже добре і "антуражне" світломаскування:)
    Свої користую..
     

    Images:

    IMG_20221204_170650.jpg
    IMG_20221204_171840.jpg
  9. Paddie

    Paddie Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    )))
     

    Images:

    photo1670169050.jpeg
  10. Николай Кашуба

    Николай Кашуба Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    640
    Именно,такие вещи в секонде все находят,а мне как-то...(не везёт)
     
  11. Николай Кашуба

    Николай Кашуба Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    640
    Дайте адрес)))
    Это кладец,люди и ремни и Вы с одеялком ,белой завистью завидую))) очень хорошая находка (сочтите как «комплемент»)
     
  12. DarkSide18

    DarkSide18 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    30
    Лоты
      на продаже:
    12
      проданные:
    74